واقعی درس Telfar Kanye و شکاف

"آنچه در مورد Telfar?" مردم پرسید.آنها صحبت شد البته در مورد Telfar کلمنس, 35, سیاه, طراح upending ایده های قد

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

"آنچه در مورد Telfar?" مردم پرسید.

آنها صحبت شد البته در مورد Telfar کلمنس, 35, سیاه, طراح upending ایده های قدیمی در مورد جنسیت و هویت و جامعه که تا به حال اعلام شده است و به تقریبا به همان اندازه هیاهو به عنوان یک شکاف همکار در ماه ژانویه است.

که همان ماه وجود دارد تا به حال حتی شده یک اسراف حزب پرتاب شده توسط شکاف در پاریس مردانه در هفته مد در فروشگاه خود را در غم و اندوه Tronchet با حضور کیت ماس بنفش Chachki و Dev Hynes و تحت پوشش در رواج W جوهر و پیچیده (در میان دیگر نشریات) به هرالد فاصله x Telfar مجموعه است.

در حال حاضر این نگاه به عنوان اگر شکاف عمیق در مشکل مالی پس از همه گیر باعث بسته شدن فروشگاه خود را و furloughing بیشتر از آمریکای شمالی خرده فروشی کارکنان; در حال حاضر مبتلا به آسیب شهرت پس از لغو بسیاری از سفارشات خود را از کارخانه در بنگلادش و در جای دیگر; مورد حمله در Instagram با مشتریان ناراضی و شکایت برای $66 میلیون دلار در عدم پرداخت اجاره توسط صاحبخانه, Simon Property Group, تا به حال کاهش یافته است یکی از سیاه خلاق برای بیشتر معروف یکی است.

با توجه به زمان و بیداد در مورد نژادی, عدالت, زمان نشده اند می تواند بدتر.

'گسترده عدم تعادل قدرت'

برای کلمنس زبان برای اولین بار از زمان brouhaha شروع به فکر می کنم که این مورد Kanye مقابل Telfar به رسم اشتباه نتیجه گیری.

این است که در مورد چگونگی همکاری بین کشورهای در حال ظهور و طراحان و به خصوص طراحان در حال ظهور رنگ و استقرار شرکت های بزرگ به طور سنتی, قاب های مد به عنوان کلیدی برای یک طراح جدید را با موفقیت و در واقع ممکن است در مورد چیز دیگری به طور کامل.

به طور خاص او گفت: توسط تلفن از مریلند آن است که در مورد "گسترده عدم تعادل قدرت تداوم روایت از 'فراگیر'" یا "اجازه به نظر می رسد در قلمرو متعلق به مردم سفید."

خود مدیر خلاق بابک Radboy, 37, همچنین در این گوشی از ویژگیهای این تجربه به عنوان "بیدارباش تماس بگیرید."

همچنین این داستان از یک شرکت بزرگ در بی نظمی و به نظر می رسد تقریبا کامل شکست در سیستم های عمومی و ارتباطات است. وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه اتفاق افتاده است سخنگوی شکاف ایمیل فرستاده "به Yeezy شکاف و مشارکت Telfar collab به کار گرفته شد تماما توسط تیم های جداگانه و workstreams ها نمی تقاطع داده سازمانی و رهبری تغییرات بین زمان از هر دو."

که کسب و کار صحبت می کنند: Telfar از طریق کاهش ترک در طول زمان از شرکت های بزرگ تحول. این یک اشتباه است که گفتن را در خود دارد.

غرب بود و نظر در دسترس نیست.

کلمنس و Radboy تا به حال در ابتدا اجتناب از صحبت کردن در مورد این افتضاح به دلیل کلمنس گفت: او خوشحال بود برای غرب که درگیر شده بود در گفتگو با فاصله بیش از یک دهه و Mowalola Ogunlesi نیجریه-طراح بریتانیایی است که به نام مدیر طراحی برای Yeezy شکاف پروژه. کلمنس گفت: او دوست داشت هر دو کار خود را.

اما او و Radboy حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای ناراحت کننده با خط داستان محبوب در رسانه های اجتماعی است که نقاشی Telfar گروه به عنوان قربانیان — یا آن "با بازی شهرت و رنگ پوست را در برابر یکدیگر" به عنوان کلمنس گفت.

آنها بیشتر نگران این بدگمانی نسبت به مکانیک آنچه دقیقا اتفاق افتاده است هر چند مکانیک خود مهم هستند.

چگونه TELFAR/ شکاف همکاری به دست می آمد

آن شروع شد و حدود یک سال پیش هنگامی که فاصله رسیده به کلمنس به بحث در مورد کار با هم. وزوز در اطراف او و خود را برای هر دو جنس طرح — که چشم پوشی از پیر عرف در مورد "زن" و "مرد" و محصول و ریز ریز کردن و پیچ و تاب و اسطوره, تمایلات جنسی, لباس و ابزار به لباس — ساختمان بود. او تا به حال برنده CFDA/رواج مد صندوق جایزه برگزار شد با بیحوصلگی حرف زدن/نمایش در طول هفته مد نیویورک با یک mosh pit با حضور Met Gala و ایجاد آن کیسه برای یک نسل جدید پس همه جا آن را تعمید "به Bushwick برکین." خود را خلاق fan club شامل نمایشنامه نویس جرمی O هریس رپ بوچ Dawson, Solange و Kelela.

کلمنس بود که کیمیاگری است که تبدیل مد به جامعه است. کمی تعجب شکاف بود که در میان و دراز مدت بحران هویت دیدم بالقوه است. در طول زمان آنها درهم کردن توافق شد که برای دو فصل با گزینه های نامحدود برای تمدید, و درگیر طراحی هزینه و حق امتیاز.

"من یک فن بزرگ از شکاف آن را بسیار در DNA ما" کلمنس گفت. "پتانسیل چه این می تواند به نظر می رسید آنقدر بزرگ — راه رفتن به یک شکاف فروشگاه و قادر به دریافت هر دو جنس قطعه از لباس را در هر اندازه و رنگ. آن شده اند که پاکسازی فرهنگی تغییر در آنچه که انتظار می رفت از شکاف."

یک لوگو ایجاد شد. یک قرارداد مقدماتی حزب امضا شد. ویندوز از شکاف فروشگاه در پاریس بودند papered با عکس از جدید ترین Telfar نشان می دهد.

در این رویداد جان کاروسو و سپس سر از شکاف بالغ, طراحی, گفت وگ همکاری "نشان دهنده همه حرکت و چشمانداز آینده این برند."

"این کاملا جدید فصل پس از آن مهم است که ما چیزهایی مانند این را به ایستادگی افتخار پررنگ باشد و برش از طریق همه سر و صدا," او گفت:.

به همین دلیل است که اخبار در مورد Yeezy معامله شکست Telfar خدمه Radboy گفت: احساس "déjà vu."

کلمنس گفت: "به نظر می رسید خیلی شبیه به داستان ما تا به حال برای گفتن" — البته در حتی یک مقیاس بزرگتر. به خودی حتی آرم نگاه بدجور شبیه هر چند به طور عادلانه هست که فقط هر طراح می تواند با سه حرف و یک مربع آبی رنگ است.

در آن شکاف رهبری تغییر کرده بود. هنر پک اجرایی شده بود به طور ناگهانی اخراج در ماه نوامبر سال 2019. Alegra o'hare ارشد بازاریابی افسر پایین پا در پایان ماه ژانویه است. سپس کاروسو چپ.

این Telfar فاصله مجموعه قرارداد هنوز در پیش نویس فرم بدون علامت و یا هر چند Telfar سخنگوی دولت برای مقابله با یادداشت شده بود بر اساس توافق و قرارداد وعده داده شده توسط مارس 25.

سپس همه گیر اتفاق افتاده است. و سپس کلمنس که در حال حاضر تحویل 30 طرح که اساس تشکیل یک مجموعه با وجود نداشتن نهایی قرارداد گفته بود که تا به حال تولید شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

در اواخر ماه مارس خود شرکت فرستاده فاصله یک فاکتور درخواست پرداخت برای کار خود را. شکاف ارائه شده به پرداخت 25 ٪ از هزینه طراحی به عنوان یک تعویق هزینه (آنها این را انجام داده اند). کلمنس خواسته به طور کامل پرداخت می شود.

و این که Radboy گفت: زمانی است که همه ارتباطات متوقف شد. او با ارسال ایمیل پس از ایمیل. او شنیده ام هیچ چیز نیست. فاصله سخنگوی نسبت به این "سازمانی تغییر در نام تجاری در یک اقدام بی سابقه دوره است."

آن را تا آخر هفته پس از Kanye معامله اعلام شد و رسانه های اجتماعی شروع به افزایش Telfar موضوع که شکاف و گفت: پرداخت فاکتور.

"ما در زمان گام های فوری برای حل و فصل این موضوع بعد از ما ساخته شده بودند آگاه از تاخیر در پرداخت" از سخنگوی ایمیل فرستاده. "در حالی که ما می خواهم انتخاب شده به حرکت به جلو با فاصله x Telfar مشارکت در این زمان ما در حال ساخت کل در پرداخت کامل صرف نظر کرده و فقط احترام و قدردانی برای Telfar زمان و چشم انداز."

"به سادگی قرار داده این است که در همه چگونه انتظار داریم همکاری به کار گرفته می شود و عذر خواهی برای چه این panned" بیانیه ادامه داد.

در این مرحله کلمنس گفت: "من واقعا خوشحالم که به رایگان از آن است." به ویژه با توجه به راه فاصله است اجازه دهید آن تامین کننده, کارخانه, او گفت:.

"ما رشد کردیم و به دنبال این عمارت از بازار و مایل به بخشی از آن به قدرت وجود دارد," Radboy گفت. "در حال حاضر ما متوجه ما نباید. شده است بخشی از بقای ما برای تبدیل شدن به محتوای برای تجاری بزرگتر به طوری که آنها می توانید یک بیانیه در مورد همبستگی نژادی خود را. اما مشکل واقعی این است که شرایط اولیه است که بلوک یک طراح پیشرفت به طوری که آنها نیاز به گفتن " بله " به چنین چیزی."

علاوه بر این هر دو او و کلمنس گفت: دیجیتال خود را کسب و کار است که آنها خود و کنترل کامل خود در حال رفتن خیلی خوب است.

"اگر هر چیزی آموخته ایم خیلی بیشتر در مورد خودمان و چگونه ما می خواهیم موقعیت خودمان در صنعت" کلمنس گفت. او اشاره کرد که از خود کارخانه بازگشایی شد و او قادر به restock کیسه های خود آنها بوده است فروش خود را در سیستم عامل در عرض یک ساعت.

"تحول" گفت: "آیا کار با ایجاد نام تجاری. تحول "است و آنچه ما انجام می دهند به طور مستقل و به طور مستقیم."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب