'این ویروس ممکن است هرگز از بین برود" که می گوید

"این مهم است که برای قرار دادن این کار بر روی میز: این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما و

توسط HONARMANDKHABAR در 24 اردیبهشت 1399

"این مهم است که برای قرار دادن این کار بر روی میز: این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما و این ویروس ممکن است هرگز از بین برود" که در شرایط اضطراری متخصص مایک رایان گفت آنلاین جلسه.

"من فکر می کنم این مهم است که ما واقعی هستند و من فکر نمی کنم هر کسی می تواند پیش بینی زمانی که این بیماری ناپدید خواهد شد," او اضافه شده است. "من فکر می کنم هیچ وعده در این, و هیچ تاریخ. این بیماری ممکن است به حل و فصل یک مشکل و یا آن را ممکن است."

او گفت: جهان تا به حال برخی از کنترل بیش از چگونه آن را در مقابله با این بیماری اگر چه این امر را یک "تلاش عظیم" حتی اگر یک واکسن پیدا شد -- یک چشم انداز او به عنوان "عظیم moonshot".

بیش از 100 بالقوه واکسن در حال توسعه از جمله چند در مطالعات بالینی اما کارشناسان تأکید مشکلات پیدا کردن واکسن موثر هستند که در برابر coronaviruses.

رایان اشاره کرد که واکسن وجود دارد و برای بیماری های دیگر مانند سرخک شده اند که حذف شده است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus افزود: "در این مسیر در دست ما است و آن را برای همه کسب و کار و همه ما باید کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر."

رایان گفت: "بسیار مهم" کنترل ویروس لازم بود به منظور پایین تر ارزیابی خطر که او گفت: باقی مانده در "ملی منطقه ای و جهانی در سطح".

دولت ها در سراسر جهان در حال مبارزه با این پرسش که چگونه به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که هنوز هم حاوی این ویروس نیز آلوده کرده است که تقریبا 4.3 میلیون نفر, با توجه به رویترز شمارش و منجر به بیش از 291,000 مرگ و میر.

اتحادیه اروپا تحت فشار قرار دادند در روز چهارشنبه به صورت تدریجی بازگشایی مرزهای درون بلوک شده اند که بسته های همه گیر و گفت آن را بیش از حد دیر به نجات برخی از فصل توریستی تابستان در حالی که هنوز نگه داشتن مردم بی خطر است.

اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند احتیاط شدید مورد نیاز است برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید. رایان گفت: باز کردن مرزهای زمینی بود و کمتر خطرناک تر کاهش سفر هوایی بود که یک "چالش متفاوت".

"ما نیاز به طرز فکر است که آن را در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر" که اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove گفت: جلسه.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن