Infinite صاحبان خواهد شد نقل مکان به لندن از پکن می گوید رسانه ها گزارش

این حرکت به احتمال زیاد به ناراحتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.Infinite صاحب ByteDanc

توسط HONARMANDKHABAR در 13 مرداد 1399
The move was likely to upset U.S. President Donald Trump.این حرکت به احتمال زیاد به ناراحتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Infinite صاحب ByteDance حرکت خواهد کرد و مقر آن در لندن از پکن تحت یک معامله تایید شده توسط خادمان آفتاب روزنامه گزارش شده است.

ByteDance بنیانگذاران هستند به اعلام قصد خود برای راه اندازی فروشگاه در لندن به زودی این روزنامه گفت که این حرکت به احتمال زیاد به ناراحتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در نظر گرفته ممنوعیت Infinite در ایالات متحده است.

اخبار مرتبط

آن را بلافاصله ممکن است برای رسیدن به Infinite برای نظر.

مایکروسافت پارسیان گفت: این امر در ادامه بحث به دست آوردن محبوب کوتاه-تصویری برنامه Infinite از غول اینترنت چینی ByteDance و آن را با هدف به نتیجه مذاکرات با هفت. 15.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب