نمایشگاه 2.0: آنچه در کشور در حال انجام برای راه اندازی مجدد تجارت نمایشگاه

تجارت نشان می دهد به خصوص مهم در بازسازی اقتصاد به عنوان این ارائه فرصت برای شرکت ها برای فروش و منبع یک جزء ح

توسط HONARMANDKHABAR در 24 خرداد 1399
تجارت نشان می دهد به خصوص مهم در بازسازی اقتصاد به عنوان این ارائه فرصت برای شرکت ها برای فروش و منبع یک جزء حیاتی کسب و کار تقویم و یک عامل کلیدی در ساخت یک شبکه.

مدیریت سلامت در بحران و احیای اقتصاد دو تا از بزرگترین اولویت های دولت ها در سراسر جهان امروز است. تجارت نشان می دهد به خصوص مهم در بازسازی اقتصاد به عنوان این ارائه فرصت برای شرکت ها برای فروش و منبع یک جزء حیاتی کسب و کار تقویم و یک عامل کلیدی در ساخت یک شبکه.

در آن 2019, نمایشگاه, گزارش, فرانسه, سازمان مبتنی بر UFI انجمن جهانی برای نمایشگاه صنعت تا به حال تخمین زده می شود که حدود 32,000 نمایشگاه اتفاق می افتد هر سال شامل 4.5 میلیون شرکت در نمایشگاه که جذب بیش از 303 میلیون بازدید کننده. غرفه داران و بازدید کنندگان همراه صرف حدود 137 میلیارد دلار در هر سال در نمایشگاه ساخت نمایشگاه قابل توجه میباشد. در سطح جهانی گردشگری بخش موش (جلسات مشوق همایش ها و نمایشگاه ها) پیش بینی شده بود برای رسیدن به $1,439.3 میلیارد دلار در سال 2025 ثبت نام CAGR از 7.6 درصد از سال 2018 به 2025 به عنوان در هر متفقین تحقیقات بازار است.

اخبار مرتبط

هند نمایشگاه صنعت انجمن (IEIA) برآورد اندازه بازار صنعت نمایشگاه در `23,800 کرور. بیش از 550 گونه حوادث انجام شده سالانه در سازماندهی بخش. اما شیوع این بیماری همه گیر است منجر به برآورد گیلان 3,570 کرور در Q1 سال 2020 برای این بخش که ممکن است بیشتر تشدید می شود اگر این بحران همچنان ادامه دارد.

تحت سخت سلامت غربالگری شرایط استان هونان چین در ماه مه برگزار شد ، عمده هونان خودکار نشان می دهد جذب 100 خودرو با مارک های نزدیک به 600 وسایل نقلیه و 60,000 متر مربع از غرفه غرفه با بیش از 62,000 بازدید کننده در شش روز. آلمان در حال حاضر تبدیل به دومین کشور در جهان را یک گام بزرگ رو به جلو نسبت به بازگشایی این نمایشگاه کسب و کار. AUMA—انجمن تجارت آلمان نمایشگاه صنعت ارائه شده تا این کشور به سیاستگذاران با طرح های پیشنهادی برای مقررات. دولت آلمان است معاف نمایشگاه از قوانین جلوگیری از تجمع جرم باز کردن درب به کسب و کار به کسب و کار و حوادث.

علاوه بر این #safebusiness پروژه های راه اندازی شده توسط IEG (به ایتالیایی: نمایشگاه گروه) ابداع کرده است یک برنامه برای کار با تجهیز و پذیرایی تکنسین ها و اپراتورهای بین المللی و تمرکز بر روی هر فاز در نشان می دهد تجارت و تجربه کنفرانس. در ضمن UFI منتشر کرده راهنمایی در بازگشایی نمايشگاه و B2B حوادث پس Covid-19. اولین نشان می دهد به احتمال زیاد به جای در حال دالاس کل خانه و هدیه بازار شروع اوت 19 (rescheduled از ماه ژوئن) و Intertextile Shanghai فرش, نمایشگاه شروع اوت 24.

به عنوان هند deliberates در پست-Covid دوره نمایشگاه صنعت بشود تا به عنوان مثال منجر شود. در یک رویداد مجازی توسط سازمان تجارت بدن, هندی, نمایشگاه صنعت انجمن (IEIA) در ماه گذشته با Nitin کرد وزیر MSME و حمل و نقل جاده & بزرگراه, اعضای انجمن تجارت پیشنهاد کرد به منظور توسعه دستورالعملهای عملیاتی استاندارد/دستورالعمل ایمنی از قبیل فاصله از پروتکل های بین بازدید کنندگان اجباری, ماسک sanitisation و غیره برای نمایشگاه ها و تجارت را نشان می دهد به سر در هند.

بازگشايي نمايشگاه با پروتکل های ایمنی در یک محیط کنترل شده' را در تمامی مراحل امن برای بازدید کنندگان اجازه می دهد تماس با ما ورود بدون پرداخت پول نقد در معاملات و تماس چهره به چهره و جلسات. ارائه شده به وزارت شامل مقیاس و تاثیر هندی, نمایشگاه صنعت و چگونه از آن است که بشود تا به تدریج باز دوباره زیر خوب فکر کردن دستورالعمل های ایمنی.

در حالی که نمایشگاه های شناخته شده برای تولید کسب و کار و فعال کردن دانش و تکنولوژی ارز در فرد بخش های اقتصادی آنها نیز نقش مهمی در حمایت از تجارت و فرصت های اشتغال برای بسیاری از متفقین بخش هایی مانند ارائه دهندگان خدمات بخش مهمان نوازی (از جمله رستوران ها و هتل ها) حمل و نقل (به خصوص محلی کابین ها و تاکسی ها در مورد ردیف من در شهرستانها هند) و فوق العاده سخت-ضربه بخش حمل و نقل هوایی به عنوان کسب و کار, سفر, شود, همراه با موش های گردشگری. "راه اندازی مجدد نمایشگاه با سلامت و دستورالعمل های ایمنی است که کلید به راه اندازی مجدد اقتصاد می گوید:" راج Manek, مدیر عامل, نمایشگاه, فرانکفورت, نمایشگاه, هند, یک شرکت تابعه از نمایشگاه Messe Frankfurt GmbH یکی از بزرگترین برگزارکنندگان رویداد در جهان است.

این صنایع وابسته ستون فقرات نمایشگاه صنعت اما عدم کسب و کار قرار دادن بسیاری از این در معرض خطر فوری. "تجارت و شبکه های تحت سیستم عامل امن و کنترل محیط کسب و کار حیاتی برای هر کسب و کار بخش... نمایشگاه ها نقش مهمی در اتصال مجدد و بازسازی کسب و کار جوامع و حیاتی در زنجیره تامین است که به نوبه خود خواهد شد که یک اثر دومینو در سراسر متعدد متفقین بخش با ایجاد اشتغال و باز کردن این سرویس در بخش صنعت" سهام Manek. Messe فرانکفورت در حال آماده سازی خود برای سال 2020 فرانکفورت نمایشگاه کتاب در ماه اکتبر و در حال کار در همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و درمان این شهرستان از فرانکفورت به شدت ایمنی و بهداشت اقدامات است.

پیشرفته یکپارچه سازی فن آوری در روزمره نمایشگاه فرآیندهای مانند ثبت نام آنلاین, دیجیتال, در سایت, ثبت نام بدون پرداخت پول نقد معاملات خواهد بود طبیعی جدید برای این صنعت در هند. "ما در حال بررسی ترکیبی از زندگی مجازی حوادث و آموزشی برای ایجاد تعادل بین پلت فرم های دیجیتال و چهره به چهره تعامل که همیشه نگه داشتن ارزش" می گوید Manek. نمایشگاه نرم افزار کمک خواهد کرد که راه اندازی و برنامه بازدیدها و جلسات در پیشبرد و دیجیتال اسکن و تبادل داده ها را جایگزین مراجعه به کارت و بروشور و کاتالوگ و مواد مرجع در نمایشگاه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب