مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور حفاظت از بناهای تاریخی از خرابکاری

واشنگتن ژوئن 27 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در رسانه های اجتماعی که او را ام

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

واشنگتن ژوئن 27

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در رسانه های اجتماعی که او را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی برای حفاظت از این کشور و بناهای تاریخی.

"من فقط به حال امتیاز از امضای بسیار قوی اجرایی به منظور حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه ها و مبارزه های اخیر جنایی, خشونت" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در جمعه شین هوا گزارش شده است.

"بلند, زندان, نظر برای این lawless اعمال ما در برابر کشور بزرگ!" رئيس جمهور گفت: در توییتر.

به منظور اجرای قوانین منع هتک حرمت از بناهای تاریخی خرابکاری از اموال دولت و اخیر اعمال خشونت مانع از حمایت دولت فدرال به فضاهای عمومی از دولت های ایالتی و محلی است که قادر به محافظت از بناهای عمومی و خارج کمک های مالی فدرال برای حوزه های قضایی و سازمان های اجرای قانون است که موفق به متوقف کردن خود هتک حرمت گفت: رسانه های محلی گزارش.

آن را نیز فراهم می کند کمک های فدرال برای حفاظت از مجسمه های, با توجه به گزارش.

همچنین در روز جمعه دادستان کل لایحه بر کارگردانی ایجاد یک نیروی کار برای مقابله با ضد دولت افراط گرایان به طور خاص نامگذاری کسانی که پشتیبانی از راست "boogaloo" جنبش و جناح چپ رادیکال که شناسایی به عنوان Antifa.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ثبت خواهد مانند یک فرمان اجرایی یک شب بعد از پلیس خنثی تظاهرکنندگان' تلاش برای پاره کردن یک مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید است.

چهار صد سرباز گارد ملی فعال شده اند در واشنگتن دی سی برای محافظت از آثار تاریخی و زیرساخت ها و تهمت شخصا دستور وزیر کشور دیوید برنارد برای بازگرداندن تنها مؤتلفه مجسمه در پایتخت ایالات متحده در شهرستان و پس از آن تخریب شد و در ژوئن 19, رسانه های محلی گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن منظور آمد و به عنوان متعدد بحث مجسمه های سراسر کشور هدف قرار گرفته اند در میان هفته از تظاهرات و ناآرامی های مدنی در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آمریکا برگزار شد که او را با یک زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه یک ماه پیش

معترضان حمایت از مجسمه' حذف باید گفت که این آثار در حافظه از چهره های معتقد به نمادهای نژاد پرستی. مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که معترضان که محو کردن مجسمه را به 10 سال زندان خواستار آنها را "خرابکارها اشرار دولت و آشوبگران."

جانبازان یادبود حفظ قانون فدرال قانون تصویب شده در سال 2003 در حال حاضر باعث می شود آن را یک جرم برای از بین بردن و یا تلاش برای از بین بردن یک پلاک یادبود یا مجسمه "بزرگداشت خدمات" هر کسی که خدمت در نیروهای مسلح. قانون حمل مجازات تا 10 سال زندان با توجه به یکی دیگر از ما خروجی رسانه ها گزارش.

IANS

آخرین مطالب