آمازون خود را بسته است در حال حاضر تنها-استفاده از پلاستیک رایگان به بازدید شرکت نقطه عطف در سراسر تحقق مراکز

آمازون هند به جای نازک چسبیده فیلم برای تحویل مشتری در میان سایر مواد بسته بندی گزینه های هستند که نه تنها است

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
آمازون هند به جای نازک چسبیده فیلم برای تحویل مشتری در میان سایر مواد بسته بندی گزینه های هستند که نه تنها استفاده از پلاستیک در طبیعت است.

آمازون هند روز دوشنبه گفت که آن را به حذف تمام تک-استفاده از پلاستیک در بسته بندی نشات گرفته از آن بیش از 50 تحقق مراکز در هند. این نه ماه پس از این شرکت متعهد به تبدیل شدن به تک-استفاده از پلاستیک رایگان تا ژوئن 2020 به ساخت یک محیط زیست پایدار زنجیره تامین است. این شرکت اعلام کرد که آن را گرفته است مراحل متعدد برای این جمله جایگزین کردن مواد پلاستیکی بسته بندی از قبیل حباب پیچد و هوا بالش با 'کاغذ کوسن' در بسته بندی خود را پس از معرفی 100 درصد پلاستیک-رایگان و زیست تخریب پذیر نوار کاغذی در اوایل این سال است که استفاده می شود به مهر و امن مشتری محموله.

آمازون هند نیز جایگزین نازک چسبیده فیلم برای تحویل مشتری در میان سایر مواد بسته بندی گزینه های هستند که نه تنها استفاده از پلاستیک در طبیعت است. این شرکت اعلام کرد که تمام دیگر مواد پلاستیکی بسته بندی از بیرون آمدن از تحقق آن مراکز به طور کامل قابل بازیافت از طریق در دسترس جمع آوری تفکیک و بازیافت کانال.

اخبار مرتبط

این شرکت تا به حال انجام چندین خلبان در حالی که در حال توسعه تنها-استفاده از پلاستیک-حل رایگان به نگاه در حمل و نقل قدرت خود را بسته بندی. آن را نیز با همکاری تولید کنندگان به طراحی بسته بندی پایدار راه حل برای به حداقل رساندن ضایعات در بسته بندی. "خلبانان باید فعال شرکت را به گام های قابل توجهی را نسبت به آن اهداف پایداری بدون تأثیر تجربه مشتری یا محصول ایمنی" آمازون گفت.

همچنین بخوانید: قوی اجرای بسته محرک باید برای احیای MSMEs می گوید: بازی نیروی کار; نشان می دهد اقدامات

"حذف تک-استفاده از پلاستیک در بسته بندی ما در سراسر ما تحقق مراکز علائم نقطه عطف مهمی در ما بی امان سفر به سوی ساختمان پایدار زنجیره تامین" گفت: Prakash کومار Dutta, مدیر, مشتری تحقق & زنجیره تامین آمازون هند است. این شرکت خواهد شد "در ادامه به سرمایه گذاری و نوآوری در این جبهه" Dutta اضافه شده است.

آمازون تا به حال در اوایل این ماه اعلام کرد گسترش بسته بندی-حمل و نقل رایگان به بیش از 100 شهرستانها. در حال حاضر بیش از 40 درصد از آمازون سفارش مشتری حمل از آمازون هند تحقق مراکز هستند یا بسته بندی یا به طور قابل توجهی کاهش می یابد و بسته بندی. آمازون نیز جمع آوری و بازیافت زباله های پلاستیکی در برابر استفاده از آن در سراسر هند از ماه سپتامبر سال 2019 به بعد. آن را شناسایی کرده است آژانس های جمع آوری برای کمک به جمع آوری این زباله های پلاستیکی تولید شده از استفاده در سراسر آمازون اجرای شبکه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب