مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق ویزا اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از اتباع خارجی به کار در ایالات متحده

در یک جارو منظور خواهد شد که در محل حداقل تا پایان سال تهمت مسدود ویزا برای طیف گسترده ای از مشاغل از جمله کسا

توسط HONARMANDKHABAR در 3 تیر 1399

در یک جارو منظور خواهد شد که در محل حداقل تا پایان سال تهمت مسدود ویزا برای طیف گسترده ای از مشاغل از جمله کسانی که برای برنامه نویسان کامپیوتر و متخصصین و کارگران ماهر که وارد کشور تحت ویزای H-1B به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که برای کارگران فصلی در صنعت مهمان نوازی دانش آموزان در محل کار-مطالعه برنامه های تابستانی و au pairs که می رسند دیگر تحت نظارت.

این منظور نیز محدود توانایی شرکت های آمریکایی با عملیات جهانی و شرکت های بین المللی با ایالات متحده شاخه به انتقال خارجی مدیران و سایر کارکنان به ایالات متحده برای ماه ها یا yearslong نانامی به بازی. و این بلوک همسران خارجی هستند که شاغل در شرکت ها در ایالات متحده است.

مقامات گفت: ممنوعیت ویزای کارگر همراه با گسترش محدودیت در صدور کارت سبز را به عنوان بسیاری از 525,000 کارگران خارجی در خارج از کشور برای بقیه سال.

رهبران کسب و کار می گویند که این بخشنامه را مسدود توانایی خود را برای جذب به شدت مورد نیاز کارگران برای کارهایی که آمریکایی ها مایل به انجام و یا در حال قادر به انجام.

"این است که تمام پیشانی حمله آمریکا نوآوری و ملت ما توانایی بهره مندی از جذب استعداد از سراسر جهان گفت:" تاد Schulte رئیس جمهور FWD.ما طرفدار مهاجرت گروه های پشتیبانی شده توسط شرکت های فن آوری.

مقامات دولت گفت: رئیس جمهور دستور نمی خواهد تحت تاثیر قرار مردم در خارج از ایالات متحده که در حال حاضر معتبر ویزا یا فصلی کارگران مزرعه. نیز وجود خواهد داشت باریک استثنا برای برخی پزشکی کارگران به طور خاص برخورد با کروناویروس تحقیقات مقامات گفت.

"این ممنوعیت مهاجرت بیشتر گوشت قرمز و نه شغل برای پایه" گفت: ربکا شیعه از کسب و کار آمریکا مهاجرت ائتلاف در شیکاگو است. "آنها حتی نمی خدمت تهمت خود منافع کسب و کار."

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از H-2B ویزا به استخدام کارکنان فصلی برای خود تفریحی به کار به عنوان آشپز و پیشخدمت.

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن