بریتانیا قصد دارد ترجمه مستندات

در لندن ژوئن 28 دولت بریتانیا روز یکشنبه گفت: این برنامه ریزی برای تحمیل موضعی مستندات در برخی مناطق نشان سنبل

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

در لندن ژوئن 28

دولت بریتانیا روز یکشنبه گفت: این برنامه ریزی برای تحمیل موضعی مستندات در برخی مناطق نشان سنبله در coronavirus عفونت به عنوان آخرین آمار و ارقام نشان داد که منشأ مردم باقی می ماند در این دسته از کسانی که سخت ترین ضربه از ویروس کشنده در میان بریتانیا اقلیت های قومی. در ضمن کل تایید coronavirus عفونت پیشی گرفته اند 10 میلیون نفر در سراسر جهان خوانده شده را علامت.

دبیر خانه Priti پاتل تایید به عنوان "صحیح" گزارش اولین محلی lockdown برای لستر یک منطقه در شرق انگلیس با یک زن هندی-منبع جمعیت.

"ما شاهد شعله ور شدن یو پی اس در سراسر کشور در حال حاضر فقط در سه یا چهار هفته در خاص است. وجود خواهد داشت پشتیبانی از رفتن به لستر گفت:" پاتل.

"با محلی شعلهور شدن آن است که حق ما باید یک راه حل موضعی از نظر کنترل عفونت های اجتماعی فاصله و تست بسیاری از ابزار در واقع در بهداشت عمومی انگلستان فضایی است که گرد هم می آیند برای کنترل این ویروس و جلوگیری از گسترش بنابراین ما می توانید در بالای عفونت," او گفت:.

پاتل تایید آمد به انگلستان دیده می شود به طور کلی سقوط روزانه مرگ و میر و آماده به طور قابل ملاحظه ای خود را بالا ببرد مستند محدودیت های از 4 جولای تا زمانی که میله, رستوران ها و سینماها آغاز خواهد شد برای باز کردن دسترسی عمومی در میان Covid-secure دستورالعمل امن فاصله و شرایط بهداشتی.

در ضمن NHS انگلستان نشان داد که 763 نفر شناسایی با میراث فوت کرده اند تا کنون در گیر با توجه به اطلاعات گردآوری تا آخر پنجشنبه.

این همچنان به منعکس کننده سه درصد از کل مرگ و میر به طور رسمی ثبت شده توسط خدمات بهداشت ملی (NHS) از کروناویروس اولین بار در گزارش آوریل در اوج این بیماری همه گیر به دنبال کسانی که از پاکستان و میراث کارائیب به عنوان دوم-سخت ترین ضربه از گروه های قومی در دو درصد در هر.

انگلستان تا به حال انجام یک بررسی به اختلاف در تاثیر از این بیماری همه گیر در میان کشور های سیاه و آسیایی و گروههای اقلیت های قومی و بهداشت عمومی انگلستان گفته است که بررسی مراحل مورد نیاز به آدرس نامتناسب تاثیر نامطلوب بر برخی از اقوام. — PTI


43,598 مرگ و میر در انگلستان

  • اولین محلی lockdown برای لستر یک منطقه در شرق انگلیس با یک زن هندی-منبع جمعیت
  • بریتانیا تا کنون گزارش 311,739 coronavirus موارد و مرگ و میر 43,598

همه بایرن ساکنان آزمایش COVID

برلین: جنوب آلمان, خارجه بایرن می گوید: این شروع یک برنامه به ارائه coronavirus تست برای همه ساکنان. دولت وزیر بهداشت ملانی Huml گفت: "تاج آزمون توهین آمیز" کمک خواهد کرد ارائه مدافع "وضوح اگر آنها آلوده شده اند." بایرن آلمان بزرگترین دولت های منطقه . APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن