ما خواستار امنیت سازمان ملل متحد در جلسه شورای هنگ کنگ

واشنگتن, مارس 28 آمریکا سازمان ملل متحد شورای امنیت جلسه در هنگ کنگ به عنوان برگ برنده دولت نشان داد که آن را

توسط HONARMANDKHABAR در 9 خرداد 1399

واشنگتن, مارس 28

آمریکا سازمان ملل متحد شورای امنیت جلسه در هنگ کنگ به عنوان برگ برنده دولت نشان داد که آن را نمی خواهد نگه داشتن آرام در چین جدید امنیت ملی قانون برای محدود کردن آزادی در این مستعمره سابق بریتانیا.

چین روز جمعه معرفی پیش نویس یک بحث امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در آن مجلس برای تشدید پکن کنترل بیش از این مستعمره سابق بریتانیا در چه چیزی می تواند بزرگترین ضربه را به این سرزمین خودمختاری و آزادی های فردی از سال 1997 هنگامی که آن را تحت چینی قاعده است.

دلار هنگ کنگ, اقتصادی نیروگاه یک منطقه ویژه اداری (SAR) از چین است. این مشاهده "یک کشور دو سیستم" سیاست بریتانیا پس از بازگشت حاکمیت به چین, در تاریخ 1 ژوئیه سال 1997 است که اجازه آن را خاص آزادی بقیه از چین ندارد.

چینی ها اقدامات اساسا تضعیف دلار هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال و آزادی به عنوان تضمین در زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک از سال 1984 بود که با ثبت نام سازمان ملل متحد به عنوان یک الزام پیمان و قانون اساسی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در روز چهارشنبه.

"این یک موضوع فوری جهانی نگرانی که نشانه صلح و امنیت بین المللی و حکم به توجه فوری شورای امنیت سازمان ملل متحد" ایالات متحده در گفت و خواستار مجازی جلسه شورای امنیت برای بحث در مورد این عمل و پیشنهاد چین امنیت ملی قانون است.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo مشخص شد که هنگ کنگ دیگر لذت می برد یک درجه بالایی از استقلال است.

"ما در حال طراحی ما پاسخ به مطمئن شوید که برای کمک به پکن درک که به عنوان یک ملت از قانون ما را از استناد به قانون که در کنگره به تصویب رسید در هنگ کنگ سیاست قانون و حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند. اما در همان زمان ما بهترین های ما برای اطمینان از مردم هنگ کنگ در حال منفی نمی به بهترین ما می توانیم" او گفت:. — PTI


پارلمان چین okays هنگ کنگ امنیت لایحه

  • چین پارلمان در روز پنج شنبه تایید امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ است که آن را یک جرم به تضعیف پکن اقتدار در سابق بریتانیا قلمرو.
  • چین سالانه فصل سیاسی, تاخیر با این بیماری همه گیر به پایان رسید و در روز پنج شنبه با آن قوه مقننه از حد در انتظار خطوط حمایت امنیتی جدید برای هنگ کنگ.
  • قانون جدید چینی امنیتی سازمان می تواند برای اولین بار باز خود را ایجاد و راه اندازی در هنگ کنگ است.
  • NPC تصویب یک میزبان از لوایح در آخرین روز از جمله امنیتی جدید برای هنگ کنگ دولتی صدای آمریکا خبر داد. PTI


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب