ما coronavirus موارد افزایش رکورد 60,565 در یک روز, مرگ و میر, افزایش

برای سومین روز متوالی ما مرگ صعود بیش از 800 بالاترین سطح دیده می شود از اوایل ماه ژوئن با توجه به شمارش. فلور

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

برای سومین روز متوالی ما مرگ صعود بیش از 800 بالاترین سطح دیده می شود از اوایل ماه ژوئن با توجه به شمارش. فلوریدا گزارش ثبت افزایش 120 کشته و کالیفرنیا به حال 136 جدید مرگ و میر نه چندان دور از رکورد 149 مجموعه قبلی بعد با توجه به شمارش.

با کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس به تازگی شکستن رکورد امیدوار است در حال محو شدن برای اقتصادی رقیب و بازارهای سهام ایالات متحده تعطیل حدود 1 درصد به عنوان سرمایه گذاران نگران یکی دیگر از مستند را فلج خواهد شد کسب و کار.

حتی در خارج از کشور سه پرجمعیت ترین کشورهای موارد در حال افزایش است. آلاباما مونتانا و ویسکانسین ثبت بزرگترین افزایش روزانه در موارد همیشه در روز پنج شنبه. عفونت در حال افزایش 41 از 50 ایالت با توجه به تحلیل رویترز از موارد برای دو هفته گذشته در مقایسه با قبل از دو هفته است.

رکورد قبلی بود روز چهارشنبه هنگامی که موارد افزایش 60,541 در یک روز.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 3.1 میلیون نفر کل و بیش از 133,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس ساخت برخی از آمریکایی ها مردد به بازگشت به فضاهای عمومی و سرپرستی کسب و کار با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن خطرات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن