که توقف هیدروکسی کلروکین HIV مواد مخدر در COVID-19 دادگاه پس از شکست به کاهش مرگ

شکست آمد به عنوان همچنین گزارش داد که بیش از 200 ، 000 مورد جدید در سطح جهان از این بیماری برای اولین بار در ی

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

شکست آمد به عنوان همچنین گزارش داد که بیش از 200 ، 000 مورد جدید در سطح جهان از این بیماری برای اولین بار در یک روز. ایالات متحده اختصاص 53,213 از کل 212,326 موارد جدید ثبت شده در روز جمعه که گفت.

"این موقت نتایج آزمایش نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر تولید کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار که در مقایسه با استاندارد مراقبت. همبستگی محاکمه محققان را قطع محاکمه با اثر فوری" که گفت: در بیانیه ای با اشاره به multicountry محاکمه که این سازمان منجر شده است.

این آژانس سازمان ملل متحد گفت: تصمیم گرفته شده در توصیه به دادگاه بین المللی کمیته راهبری تاثیر نمی گذارد مطالعات دیگر که در آن کسانی که مواد مخدر استفاده می شود برای غیر بستری بیماران و یا به عنوان پیشگیری.

شاخه دیگر این که رهبری آزمایشی است که به دنبال در اثر بالقوه جلعاد را داروی ضد ویروسی remdesivir در COVID-19. کمیسیون اروپا روز جمعه به remdesivir تصویب مشروط برای استفاده پس از نشان داده شده است به کوتاه شدن بیمارستان زمان بازیابی.

همبستگی آزمایشی آغاز شده و با پنج شاخه به دنبال در درمان ممکن است به روش COVID-19: مراقبت استاندارد; remdesivir; هیدروکسی کلروکین; لوپیناویر/ریتوناویر و lopanivir/ریتوناویر در ترکیب با اینترفرون.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه به خبرنگاران گفته است که حدود 5,500 بیماران در 39 کشور استخدام شده است تا کنون به آن آزمایش های بالینی و نتایج موقت شد و انتظار می رود در عرض دو هفته.

برخی از 18 تجربی COVID-19 واکسن در حال آزمایش بر روی انسان در میان نزدیک به 150 درمان تحت توسعه است.

مایک رایان که بالا اضطراری متخصص گفت: در روز جمعه که این امر می تواند عاقلانه برای پیش بینی زمانی که یک واکسن می تواند آماده. در حالی که کانديد واکسن ممکن است نشان می دهد اثر خود را تا پایان سال این سوال بود که چگونه به زودی می تواند پس از آن بود که تولید انبوه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب