که اعزام تیم به چین برای بررسی ریشه های کروناویروس

ژنو 30 ژوئن سازمان جهانی بهداشت از اعزام تیم به چین هفته آینده به بررسی ریشه های رمان coronavirus سر آن Tedros

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

ژنو 30 ژوئن

سازمان جهانی بهداشت از اعزام تیم به چین هفته آینده به بررسی ریشه های رمان coronavirus سر آن Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه.

ایالات متحده آمریکا که بزرگترین منتقد است که گفت: آن را در حال خروج از آژانس سازمان ملل متحد خواستار رسیدگی به منشاء coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo باید گفت: ممکن است سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه, اگر چه آنها ارائه هیچ مدرکی برای این چین و به شدت آن را انکار می کند.

همه گیر "است و نه حتی به نزدیک بودن بیش'

این COVID-19 همه گیر است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از Ghebreyesus گفت.

Tedros اشاره کرد که شش ماه پس از چین برای اولین بار از هشدار که به یک رمان تنفسی, عفونت, گریم نقاط عطف از 10 میلیون تایید عفونت و 500,000 مرگ رسیده بود.

"اکثر مردم باقی می ماند در معرض این ویروس هنوز هم مقدار زیادی از اتاق به حرکت," او گفت:.

"همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند. اما این واقعیت سخت است که این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از. اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهان همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت."

سر این که شرایط اضطراری برنامه مایک رایان گفت: در این جلسه که پیشرفت فوق العاده ای ساخته شده بود به سمت پیدا کردن یک محیط امن و موثر واکسن برای جلوگیری از عفونت, اما هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که تلاش موفق نخواهد بود.

در این میان کشورها می تواند در مبارزه با گسترش این بیماری توسط آزمایش جداسازی تایید موارد و ردیابی تماس های خود را, او گفت:. او به طور خاص ژاپن و کره جنوبی و آلمان برای خود "جامع و پایدار استراتژی" در برابر ویروس.

این که برنامه ای برای تشکیل یک جلسه این هفته برای ارزیابی پیشرفت در تحقیقات نسبت به مبارزه با این بیماری Tedros گفت. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن