چه کسی مسئول در نیسان? اهسته بازمزمه ادا کردن متحدان فشار به او بدهد مشترک مدیر عامل شرکت نقش

تا کنون Nissan Motor Co 12-عضو هیئت مدیره هیچ برنامه ای برای تغییر نقش اجرایی ماکوتو اوچیدا یا هیچ 2 گوپتا منا

توسط HONARMANDKHABAR در 29 خرداد 1399

تا کنون Nissan Motor Co 12-عضو هیئت مدیره هیچ برنامه ای برای تغییر نقش اجرایی ماکوتو اوچیدا یا هیچ 2 گوپتا منابع به رویترز گفت. اما در پشت صحنه مبارزات انتخاباتی شامل حداقل نیم دوجین فعلی و سابق مدیران اشاره به ادامه تنش ها در بالای خودروساز ژاپنی است که تا به حال چهار اجرائی در چهار سال.

منابع همه آنها روابط نیسان رهبری تیم کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که آنها مجاز به صحبت با خبرنگاران و به دلیل حساسیت موضوع است.

نیسان پاسخ در بیانیه ای به رادیو فردا وجود دارد "هیچ برنامه ای و یا در نظر گرفتن هر گونه تغییر در ساختار مدیریت در نیسان و بدون تغییر به پایان کار مشترک بين اوچیدا و گوپتا در زمان خود نقش." حدس و گمان به خلاف این است که بی اساس و گمراه کننده این بیانیه در رفت.

لابی برای ترویج گوپتا, 49, شدت یافته است, منابع گفت: پس از نیسان رونمایی از چهار سال طرح بازیابی در May 28 به کاهش هزینه ها و تقویت آن اتحاد جهانی با رنو و میتسوبیشی. هندی-متولد گوپتا یک صنعت کهنه بود و کلام در طراحی این طرح است. متحدان خود را در حال حاضر می خواهید او را برای پیاده سازی آن.

با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع Gupta حامیان هستند پیشنهاد که او یا به اشتراک گذاری مدیر عامل شرکت نقش با اوچیدا و یا جایگزین رئیس خود را با اوچیدا تبدیل شدن به رئیس. یکی از منابع نیسان اجرایی به رویترز گفت: "ما به اندازه کافی روشن در گفتن مدیره چه انتظارات ما هستند. اما ما نمی خواهیم به موضوع فشار بیش از حد سخت است. ما می خواهیم این اتفاق در یک راه طبیعی است."

عدم اطمینان را تهدید به افزایش بی ثباتی در نیسان که به عقب کشیده تا اواخر سال 2018 هنگامی که زمان رهبر Carlos Ghosn دستگیر شد و به دلیل اخراج از اتهام مالی سوء رفتار است که او را انکار می کند. Ghosn شد نیسان مدیر عامل شرکت از طریق آوریل 2017, زمانی که او پا به کنار باقی مانده به عنوان رئیس. پس Ghosn نیسان تا به حال سه اجرائی. بحث و گفتگو در مورد Gupta نقش نیز انحراف به نیسان و پنجه نرم کردن با آرایه ای از مشکلات خود را از مشکلات مالی به صنعت گسترده تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر است که صدمه زدن به فروش.

این منابع گفت: Gupta متحدان جسارت می شوند در هفته های اخیر به دلیل رشد شک و تردید در میان رتبه و فایل کارکنان در مورد اوچیدا توانایی منجر نیسان را از اول آن سالانه از دست دادن در 11 سال است.

دو تا از منابع ذکر شده اوچیدا عملکرد در طول یک کنفرانس خبری در مارس 28, که در آن او ارائه طرح قطع نیسان تولید ظرفیت و مدل محدوده و قرار دادن تاکید بر های هزینه ها و سرمایه گذاری با نیسان همکاران رنو و میتسوبیشی موتورز. اوچیدا تاکید کرد که "تمرکز اصلی این طرح است و نه بازسازی." هدف او گفت: "برای ساخت یک بنیاد مالی که منجر به پایدار رشد آینده. که برای رشد در آینده ما برنامه ای برای ادامه برای سرمایه گذاری در (محصول تکنولوژی و توسعه است."

این منابع گفت: اوچیدا نظر نمایش داده عدم ضرورت در یک لحظه بحرانی.

"نیسان طرح یک طرح تغییر ساختار مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه" گفت: توکیو-بر اساس SBI اوراق بهادار تحلیلگر Koji اندو. "اما اوچیدا سقوط کوتاه از وضوح تعریف این به عنوان یک طرح تغییر ساختار. من فکر می کنم آن را ام در خدمت او بهتر است اگر اوچیدا گفته بود چه صادقانه این است که به منظور القای ضرورت طرح و استرس مردم نیاز به تقلا."

رهبری

گوپتا در حال حاضر گرفتن در خیلی از رهبری نیسان گفت: چهار نفر با دانش مستقیم. اوچیدا آنها گفت: کمتر درگیر. منبع دیگری اواسط رتبه بندی جهانی محصول استراتژی توزیع, مدیر گفت: Gupta میزبانی تمام جلسات اخیر با حضور این مدیر و همکاران خود در دفتر مرکزی در یوکوهاما به بحث در مورد بهبود در بازارهای کلیدی مانند چین و ایالات متحده است.

"او را به انجام همه بلند کردن اجسام سنگین در تدوین این طرح هستند و ما اخذ هر گونه راهنمایی از اوچیدا," مدیر گفت.

نیسان گفت: در بیانیه خود به دنبال این است که مدیریت "متمرکز و متحد در تحویل برنامه تحول به رهبری رئیس اجرایی ماکوتو اوچیدا. Ashwani گوپتا به عنوان افسر ارشد عامل است که کار به شدت در همکاری با آقای اوچیدا در اجرای این برنامه است."

نیسان در طرح بازیابی تساوی در ایده هایی که قبلا به کار گرفته شده توسط Gupta به نیروی تازه دادن این وسیله نقلیه تجاری کسب و کار از رنو و نیسان است. پس از پیوستن رنو در هند در سال 2006 Gupta شد معاون رئیس جمهور مسئول رنو جهانی خودرو تجاری, کسب و کار, یک کار او برگزار شد تا آوریل 2019 زمانی که او به نام COO میتسوبیشی.

در طراحی نیسان در آخرین چرخش استراتژی گوپتا از نزدیک با رنو را رئیس ژان-دومینیک Senard. به عنوان یک نتیجه گوپتا و Senard که نشسته بر روی نیسان هیئت مدیره را توسعه داده اند یک رابطه نزدیک این منابع گفت.

با توجه به دو تا از منابع این ممکن است متقاعد کردن Senard برای حمایت از ساخت Gupta co-مدیر عامل شرکت. اگر گوپتا بود به ترویج منابع گفت: این امر می تواند مثبت برای نیسان-رنو داد چرا که اوچیدا و Senard هنوز به توسعه یک رابطه جامد.

سخنگوی رنو گفت: این شرکت نمی خواهد اظهار نظر در مورد حدس و گمان و اضافه کرد که رابطه بین رهبران فعلی رنو و نیسان و میتسوبیشی است "عالی است." میتسوبیشی کاهش یافته است به نظر این مقاله است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن