گسترده ماسک-پوشیدن می تواند به جلوگیری از COVID-19 دوم امواج: مطالعه

این پژوهش به رهبری دانشمندان در بریتانیا و کمبریج گرینویچ دانشگاه ها نشان می دهد مستندات به تنهایی نمی خواهد م

توسط HONARMANDKHABAR در 21 خرداد 1399

این پژوهش به رهبری دانشمندان در بریتانیا و کمبریج گرینویچ دانشگاه ها نشان می دهد مستندات به تنهایی نمی خواهد متوقف تجدید حیات جدید SARS-CoV-2 coronavirus اما که حتی ماسک های خانگی می تواند به طور چشمگیری کاهش نرخ انتقال اگر مردم به اندازه کافی به آنها را می پوشند ،

"تجزیه و تحلیل ما حمایت فوری و جهانی تصویب facemasks توسط مردم گفت:" ریچارد Stutt که co-چراغ مطالعه در کمبریج.

او گفت: این یافته ها نشان داد که اگر گسترده ماسک استفاده شد همراه با اجتماعی فاصله و برخی از مستند اقدامات این می تواند "یک راه قابل قبول برای مدیریت این بیماری همه گیر و دوباره باز کردن فعالیت های اقتصادی" مدتها قبل از توسعه و در دسترس بودن واکسن موثر علیه COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

این مطالعه یافته های منتشر شده در "مجموعه مقالات انجمن سلطنتی یک" مجله علمی.

سازمان بهداشت جهانی به روز کرده و هدایت در روز جمعه توصیه می شود که دولت از همه به پوشیدن پارچه ماسک صورت در مناطق که در آن خطر وجود دارد به منظور کاهش گسترش این بیماری است.

در این مطالعه محققان مرتبط پویایی گسترش بین مردم با مردم در سطح مدل به منظور ارزیابی اثر این بیماری را نرخ تولید مثل و یا R ارزش از حالات مختلف از ماسک پذیرش همراه با دوره های مستند.

تحقیق ارزش اقدامات متوسط تعداد افرادی که با یک فرد آلوده منتقل خواهد شد این بیماری به. تحقیق از ارزش بالای 1 می تواند منجر به رشد نمایی.

این مطالعه نشان داد که اگر مردم ماسک هر زمان که آنها در این است که دو بار به عنوان موثر در کاهش R ارزش از اگر ماسک ها تنها فرسوده پس از علائم ظاهر می شود.

در همه حالات مطالعه در نگاه معمول facemask استفاده از 50 ٪ یا بیشتر از جمعیت کاهش می یابد COVID-19 گسترش به یک R کمتر از 1.0 مسطح آینده بیماری امواج و اجازه می دهد برای کمتر سختگیرانه مستندات.

"ما باید کمی به از دست دادن از پذیرش گسترده از facemasks اما سود قابل توجهی می تواند" گفت: Renata Retkute که co-چراغ مطالعه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن