زن می گوید: او به دلیل اخراج فرزندان او مختل کار او تماس

زن Drisana ریوس از سن دیگو واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته در برابر Hub بین المللی جهانی بیمه, شرکت کارگز

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

زن Drisana ریوس از سن دیگو واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته در برابر Hub بین المللی جهانی بیمه, شرکت کارگزاری ادعا تبعیض جنسیتی تلافی و ختم غیر قانونی.

ریوس, 35, گفت که او تا به حال "مشغول به کار سخت تر از من تا کنون در کل زندگی حرفه ای" پس او انتقال به کار از راه دور در ماه مارس است. او گفت که علاوه بر انجام کار خود را از خانه او تا به حال به حقه بازی مسئولیت های او به عنوان یک پرستار به او 4 سال و 1 سال است.

"من ادامه داد: من وظایف عادی به عنوان یک حساب کاربری اجرایی اما در حال حاضر اضافه شده دو فرزند جوان به ترکیب" ریوس در بیانیه ای گفت از طریق وکیل او. "این بسیار سخت بود اما من موفق به دیدار با ضرب العجل. وجود دارد برخی از روز که در آن من تا به حال به کار در اواخر برای دیدار با عجله مهلت و یا هر گونه وظایف من نمی تواند به پایان برساند در طول روز چون من تا به حال به مراقبت از هر دو از بچه های جوان در همان زمان."

ریوس تا به حال مشغول به کار تمام وقت به عنوان یک حساب کاربری اجرایی برای Hub بین المللی از ماه اوت سال 2019. او شروع به کار از خانه در ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور کالیفرنیا به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus. شکایت در دادگاه عالی در شهرستان سان Diego به تشریح تلاش های متعددی که ریوس گفت که او ساخته شده برای ارام کردن او سرپرست نگرانی بیش از توانایی خود را برای دیدار با او کار تعهدات در حالی که مراقبت از فرزندان او.

در شکایت ریوس گفت: سرپرست او اختصاص داده و او را چند برنامه با زمان چرخش حتی اگر این وظایف بودند و فوری نیست. او گفت: او گفت: سرپرست او که بعد از ظهر تماس کار می کرد برای او چرا که زمانی که او جوانترین فرزند پرز. شکایت می گوید سرپرست او "ادامه داد: برنامه ریزی تماس در طول ناهار زمانی که شاکی بود, تغذیه کودکان, پرستاری و یا قرار دادن کودک خود را برای چرت زدن."

ریوس نیز تحمل "جنسیتی اظهارات" از سرپرست او بود که "انگیزه تعصب روشن در برابر مادران" شکایت می گوید.

او در نهایت گفت: به آدرس او را "مدیریت زمان مسائل" با یکی دیگر از سرپرست. با توجه به شکایت سرپرست او را متهم بودن "دفاعی" و گفت که او "خسته از انطباق" ، پس از شرح درمان او چندین بار به منابع انسانی ریوس گفت که او اجازه رفتن ژوئن 2, با این شرکت با استناد به این بیماری همه گیر است اثر منفی بر درآمد خود را به عنوان دلیل.

او به دنبال نامشخص خسارت پولی از Hub بین المللی از جمله backpay و برای جبران روانی و پریشانی عاطفی.

در بیانیه سخنگوی مرکز بین المللی کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.

"در حالی که ما نمی توانیم در انتظار دادخواهی نظر ایرانیان مفتخر است با موفقیت انتقال 90 درصد از آن 12,000-به علاوه کارکنان به کار از راه دور از خانه در طول COVID-19 همه گیر" که سخنگوی گفت.

ریوس' سرپرست سابق دانیل Kabban نیز ذکر شده به عنوان متهم. او نمی تواند به نظر رسیده است.

به گفته کارشناسان ریوس' مخمصه منعکس چالش هایی که بسیاری از مادران شاغل آن مواجه شده بود را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مدارس برای بستن و متوقف بسیاری از فعالیت های تابستانی برای کودکان.

Caitlyn Collins, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس که تحقیقات با تمرکز بر نابرابری جنسیتی در محل کار و زندگی خانواده گفت: مادران شاغل اغلب شانه بیشتر از تسهيلگر بار از همتایان مرد خود. Coronavirus بهبود یافته است که عدم تعادل, او گفت:.

"یک زن کشیدن یک کودک به دامان او در طول یک جلسه کنفرانس در یک تماس مجازی بسیار متفاوت از یک مرد در انجام آن" کالینز گفت. "و آن را متفاوت برای یک زن از رنگ از آن است که برای یک زن. بنابراین من فکر می کنم ما باید به فکر می کنم دوباره در مورد زمینه گسترده تر که در آن این زن ختم شده است."

جوآن ویلیامز یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا Hastings, کالج قانون در سان فرانسیسکو گفت: همه گیر می تواند منجر به تعدادی از موارد مشابه به ریوس'.

"ما انتظار یک انفجار از موارد مربوط به مسئولیت های خانوادگی تبعیض و به طور خاص تبعیض علیه مادران" گفت: ویلیامز که همچنین مدیر موسس مرکز WorkLife قانون یک سازمان حمایت بر اساس در هیستینگز کالج قانون است. مرکز شده است عامل یک خط راهنما برای مراقبین تحت تاثیر COVID-19.

در دو پدر و مادر خانواده حدود 44 درصد از زنان گفتند که به تنهایی ارائه مراقبت از کودکان در خانواده خود را در اوایل ماه آوریل در مقایسه با 14 درصد از مردان با توجه به بررسی تفاوت های جنسیتی در طول شیوع کروناویروس توسط Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

Gema Zamarro یک نویسنده از مطالعه و کمکی اقتصاددان ارشد در Dornsife مرکز گفت: این بیماری همه گیر می تواند منجر به پیامدهای عمده ای برای زنان در بازار کار ،

"به طور کلی من نگرانی وجود دارد ممکن است یک نقطه است که زنان ممکن است قادر به حمل این همه بار و آنها شروع به ترک نیروی کار و که نشان دهنده یک گام به عقب از نظر برابری جنسیتی" Zamarro گفت.

ریوس' وکیل دافنه Delvaux گفت: ریوس تا به حال به استخدام یک پرستار بچه برای کمک به او تعادل کار و مراقبت از کودک مسئولیت. پرستار بچه را امضا کرده بود به سه روز در هفته از 7 تا 11 صبح با این حال "هم زمان با پرستار بچه شروع به خانم ریوس در حال حاضر در بد زینت کارفرما او را به عنوان او تا به حال گزارش تبعیض به HR" Delvaux در بیانیه ای گفت.

قبل از تنزل به کار از خانه ریوس توصیف کار با Kabban به عنوان "پر انرژی شدید و استرس زا باشد."

"در طول مصاحبه شغلی Kabban حتی از من پرسید که آیا من با داشتن دو بچه ها به من جلوگیری از انجام این کار" ریوس گفت. "حتی پس از آن را برای من روشن بود که او نگران بود در مورد من که یک مادر است."

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب