زنان به شدت تحت تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در پاکستان: Non-دولت سازمان

اسلام آباد جولای 6 Coronavirus همه گیر است و نه تنها تحت تاثیر زنان در پاکستان از لحاظ اقتصادی اما بحران نیز م

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

اسلام آباد جولای 6

Coronavirus همه گیر است و نه تنها تحت تاثیر زنان در پاکستان از لحاظ اقتصادی اما بحران نیز منجر به افزایش حوادث خشونت در برابر آنها با توجه به غیر دولتی سازمان است.

"حوادث خشونت علیه زنان افزایش یافته است" Yasmeen مغول پروژه افسر Aurat بنیاد است که با این نسخهها کار برای حقوق زنان در پاکستان به نقل از به نقل از روزنامه طلوع.

در سخنرانی خود در مراسم اختتامیه از دو روز کارگاه آموزشی مشارکت زنان در روند سیاسی و دولت محلی در سیستم بلوچستان سرمایه کویته مغول گفت: coronavirus تا به حال به شدت تحت تاثیر قرار زنان درگیر در فعالیت های اقتصادی در کشور و قابل توجهی مراحل مورد نیاز به منظور تسهیل آنها را در مؤسسات دولتی و غیر دولتی سطح.

این کارگاه آموزشی به طور مشترک سازماندهی شده توسط Aurat بنیاد و جنوب آسیا همکاری.

مغول گفت که اگر گام های عملی گرفته نشده میلیون ها نفر از خانواده های طبقه متوسط در پاکستان خواهد بود مجبور به زندگی زیر خط فقر.

او گفت که Aurat بنیاد و جنوب آسیا همکاری را مشترک مراحل را برای مشارکت موثر زنان در عرصه های اقتصادی و فرایندهای سیاسی در سطح منطقه تحت Jazba پروژه و توجه پرداخت می شود برای ساخت قوانین برای زنان فردی و حقوق اساسی.

صحبت به مناسبت Allauddin Khilji مدیر منطقه Aurat بنیاد کویته گفت که یک جامعه عاری از خشونت بود و تنها تضمین برای توسعه پایدار.

در ژانویه تا مارس سال 2020 گزارش های پایدار توسعه اجتماعی سازمان (SSDO) یک سازمان غیر دولتی کار بر روی مسائل مربوط به صلح و توسعه پایدار در پاکستان گفت که موارد خشونت علیه زنان افزایش یافته و بیش از 200% در ماه مارس در مقایسه با ماه ژانویه در سال 2020 است. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب