شاخص قیمت مواد غذایی در جهان افزایش در ماه ژوئن افزایش برای اولین بار در سال 2020: سازمان ملل متحد

از سازمان غذا و کشاورزی (فائو) شاخص قیمت مواد غذایی که اقدامات تغییرات ماهانه برای یک سبد از غلات و دانه های ر

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

از سازمان غذا و کشاورزی (فائو) شاخص قیمت مواد غذایی که اقدامات تغییرات ماهانه برای یک سبد از غلات و دانه های روغنی و محصولات لبنی و گوشت و قند و شکر به طور متوسط 93.2 امتیاز ماه گذشته تا 2.4 درصد در ماه مه.

فائو در گفت و گو با rebased همه آن شاخص ها تغییر پایه دوره به 2014-16 از قبلی 2002-04. "به عنوان الگوهای تجارت تکامل آن ضروری است برای به روز رسانی دوره پایه به اطمینان حاصل شود که وزن سبد باقی مانده مربوط به" آن را گفت.

در میان ادامه داد: عدم قطعیت در بازار قیمت روغن نباتی و قند و شکر و محصولات لبنی دوباره به چند ماه اخیر زیر تدبیر و ممکن است در حالی که در غلات و گوشت شاخص ترین قیمت باقی مانده تحت فشار رو به پایین.

روغن نباتی قیمت در شاخص شروع به پریدن کرد 11.3 درصد در ماه ژوئن معکوس چهار ماه متوالی سقوط. ارتجاعی عمدتا منعکس بالاتر روغن پالم ارزش که برداشته شد با دوره نقاهت جهانی تقاضا برای واردات و نگرانی بیش از تولید ممکن است مشکلات طولانی مدت میان مهاجر کمبود نیروی کار به شیوع کروناویروس.

شکر شاخص افزایش 10.6 درصد در ماه-در-ماه تا حدودی shunted بالاتر گزارش تنگناها در برزیل بنادر با توجه به این اقدامات معرفی شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس فائو گفت.

لبنی و شاخص 4.0 درصد اما همه اجزای آن باقی مانده در زیر جایی که آنها به حال شده است قبل از همه گیر جاروب جهان است.

غلات و حبوبات قیمت شاخص 0.6 درصد از ممکن است با فشار رو به پایین در قیمت گندم تشدید در ماه گذشته تا حدودی با توجه به بهبود چشم انداز تولید در تعدادی از کشورهای عمده صادر کننده به ویژه در منطقه دریای سیاه. در مقابل, قیمت ذرت شد محکم در ماه ژوئن با حمایت برخی از بهبود در تقاضا و نامطلوب شرایط رشد در ایالات متحده فائو گفت.

گوشت شاخص قیمت نیز تضعیف 0.6 درصد در ماه با نقل قول برای مرغ و گاو و گوشت کاهش به دلیل افزایش صادرات availabilities در عمده مناطق توليد.

فائو همچنین تجدید نظر شده تا پیش بینی خود را برای سال 2020 حبوبات و فصل برخی از 9.3 میلیون تن پیش بینی جهانی خروجی تقریبا 2.790 میلیارد تن -- یک 3.0 درصد افزایش در سال 2019 رکورد برداشت. بخش عمده ای از این افزایش ماهانه منعکس تصحیح صعودی به استرالیا تولید گندم تخمین می زند.

پیش بینی برای دنیای حبوبات استفاده در 2020/21 آمار 2.735 میلیارد تن بیش از 43 میلیون تن بالاتر از 2019/20 سطح. فائو در آخرین پیش بینی برای دنیای تجارت غلات در 2020/21 می ایستد در 435.0 میلیون تن تا 2.1 درصد از 2019/20 سطوح و نمایندگی یک رکورد جدید است.

فائو برآورد جهان حبوبات سهام با نزدیک فصل در سال 2021 افزایش 2 میلیون تن از ماه گذشته به 929 میلیون تن -- 6.0 درصد افزایش در سال در سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن