1.4 میلیون دنبال بیکاری کمک های اولیه, اولین افزایش از ماه مارس

واشنگتن جولای 23 تعدادی از گذاشته شدن آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری افزایش یافت در هفته گذشته برای اولین

توسط HONARMANDKHABAR در 2 مرداد 1399

واشنگتن جولای 23

تعدادی از گذاشته شدن آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری افزایش یافت در هفته گذشته برای اولین بار از زمان همه گیر رخ داد در ماه مارس شواهد تعمیق اقتصادی درد وقوع است و باعث به اقتصاد است.

افزایش هفتگی تعداد مدعیان بیکاری به 1.4 میلیون خط آستین ، نقش بیمه بیکاری سیستم در حال پخش است در میان ملت شبکه امنیت برنامه ها — فقط زمانی که یک دلار 600 هفتگی فدرال کمک های پرداخت برای بیکاری است که مجموعه ای به پایان می رسد در پایان این هفته است.

تمام گفته این کار گروه گفت: حدود 32 میلیون نفر در حال دریافت مزایای بیکاری هر چند این رقم می تواند شامل دو شمارش توسط برخی از کشورها. برخی از اقتصاددانان می گویند این رقم به احتمال زیاد نزدیک به 25 میلیون.

هفته گذشته با سرعت از بیکاری برنامه های کاربردی — 18 در هفته آن را در صدر 1 میلیون بود تا از 1.3 میلیون نفر هفته گذشته است. قبل از همه گیر تعداد بارگیری در این هفته برنامه های کاربردی هرگز بیش از 700 ، 000.

اضافی 975,000 کاربردی برای بیکاری کمک یک برنامه جداگانه ساخته شده است که خود اشتغالی و فرفره کارگران واجد شرایط برای اولین بار. که شکل نیست و برای تنظیم روند فصلی پس از آن گزارش به طور جداگانه.

تجدید حیات از تایید ویروسی موارد در سراسر کشور مجبور شده است برخی از کسب و کار به بار دوم و یا به اعمال محدودیت های مشتریان در پاسخ به دولت داد. در نتیجه عقب نشینی در فعالیت های کسب و کار است و مانع رشد کار و به احتمال زیاد مجبور اضافی اخراج.

دولت فدرال 600 تومان سود بارگیری برای گذاشته شدن کارگران است که در علاوه بر این به هر چه بیکاری کمک دولت فراهم می کند — آخرین منبع اصلی اقتصادی کمک از 2 تریلیون دلار بسته امداد است که کنگره تصویب شده در مارس. یک کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام و یک بار از 1200 دلار پرداخت کرده اند تا حد زیادی اجرا کنند.

اعضای کنگره در حال مذاکره یکی دیگر از بسته کمک های که ممکن است گسترش از 600 تومان سود هر چند به احتمال زیاد در یک سطح پایین تر است. به دلیل تومان 600 هفتگی فدرال سود تقریبا دو سوم از بیکاران در حال دریافت بیشتر کمک از آنها به دست آورده در مشاغل سابق تحقیقات نشان داده است — پیدا کردن که رهبری جمهوری خواهان به استدلال می کنند که آن را منع مردم از بازگشت به کار. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن