ArcelorMittal گزارش 1.1 میلیارد دلار ضرر خالص در ماه مارس سه ماهه

جهان پیشرو مجتمع فولاد و معدن شرکت به شرح زیر ژانویه تا دسامبر سال مالی.جهانی غول فولاد ArcelorMittal به گزارش

توسط HONARMANDKHABAR در 18 اردیبهشت 1399
ArcelorMittal, ArcelorMittal net loss, Lakshmi N Mittal, economic lockdown, COVID-19 crisis, latest news on arcelor mittalجهان پیشرو مجتمع فولاد و معدن شرکت به شرح زیر ژانویه تا دسامبر سال مالی.

جهانی غول فولاد ArcelorMittal به گزارش روز پنج شنبه از دست دادن خالص از 1.1 میلیارد دلار برای سه ماهه اول 31 مارس به پایان رسید 2020 در میان coronavirus بحران است. بزرگترین فولادسازی تا به حال نوشته شده از یک درآمد خالص دلار 0.4 میلیارد دلار در سال-پیش سه ماهه این شرکت در بیانیه ای گفت.

"ArcelorMittal ثبت از دست دادن خالص برای سه ماهه 1, 2020 از 1.1 میلیارد دلار... نسبت به از دست دادن خالص برای سه ماهه 4, 2019 از 1.9 میلیارد دلار و درآمد خالص در سه ماهه 1 از 2019 از دلار 0.4 میلیارد دلار" این شرکت اعلام کرد. جهان پیشرو مجتمع فولاد و معدن شرکت به شرح زیر ژانویه تا دسامبر سال مالی.

اخبار مرتبط

"بهبود عملکرد عامل در سه ماهه اول شده است بطور قابل توجهی تحت الشعاع قرار COVID-19 بحران است. مواجهه با مهم انسانی چالش شرکت اولویت اول بوده است را به تمام اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت مردم ما و به ارائه پشتیبانی به میزان مورد نیاز در جوامع که در آن عمل می کنیم" ArcelorMittal رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت لاکشمی N Mittal گفت.

میتال بیشتر اشاره کرد که: "ما نیز نقل مکان کرد و قاطعانه برای محافظت از کسب و کار به صورت کاملا بی سابقه سناریو مواجه هستیم که در آن اجتماعی و اقتصادی مستند است کمک به کاهش قابل توجهی در تقاضا است."

این شرکت همچنین مجبور به کاهش تولید به دلیل کاهش تقاضا ، هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از ابهامات به دقت پیش بینی و چه بقیه سال نگه می دارد. با این حال به نظر می رسد که در طی این ماه کشورها شروع به اعلام جزئیات استراتژی خروج از میتال گفت. باقی مانده از سال جاری خواهد بود اما من مطمئن هستم که ArcelorMittal دارای تجربه و انعطاف پذیری ذاتی به مدیریت از طریق این زمان دشوار است," او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن