بنگلادش اقدامات در COVID-19 نبرد نا امید کارشناسان چینی

آنها را به جلو چهار گزارش توصیه چگونه به مبارزه با این ویروس موثر است.10-تیم قوی در بازدید از بنگلادش به کمک د

توسط HONARMANDKHABAR در 1 تیر 1399

آنها را به جلو چهار گزارش توصیه چگونه به مبارزه با این ویروس موثر است.

10-تیم قوی در بازدید از بنگلادش به کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر ارائه شده مشاهدات خود را به هیئت دیپلماتیک خبرنگاران انجمن بنگلادش یا DCAB در مجازی تعامل در پایان دو هفته سفر در روز شنبه.

صحبت از طرف تیم Hualong یان معاون رئیس ماموریت در سفارت چین در داکا پیشنهاد کرد که بنگلادش باید تحمیل مستندات بیشتر 'به شدت' و 'علمی'.

"گسترش coronavirus است و در عین حال برای رسیدن به اوج خود در بنگلادش و آن را دشوار است به می گویند که آن را می... کلی افراد بسیار نادان است. این بسیار نا امید تیم از چین," او اضافه شده است.

با اشاره به بنگلادش پایین-نرخ نمونه آزمایش او گفت: "ما صحبت کرد و به پزشکان و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی است در سراسر کشور از جمله در Chattogram و سیلت (بنگلادش) که گفت: بسیاری از مکان های خارج از داکا هیچ آزمایشگاه. آنها در انتظار نتایج پس از ارسال نمونه ها به Dhaka."

Representatives of several pharmaceutical companies are gathered near the Central Shaheed Minar in Dhaka in defiance of physical distancing rules amid the coronavirus outbreak. Photo: Asif Mahmud Ove

نمایندگان چند شرکت های دارویی در حال جمع آوری نزدیک مرکزی شهید منار در داکا در سرپیچی از, فیزیکی, فاصله, قوانین, میان شیوع کروناویروس. عکس: آصف محمود Ove

Haitang لیو و Shuming Xianyu هر دو از اعضای این تیم که وارد Jun 8, مشترک دیدگاه های خود را.

"ووهان که در آن عفونت سرچشمه چینی دیگر شهرستانها و استانها که در آن coronavirus گسترش همه محدود گسترش تحمیل مستند. این کمک به کاهش چین و ميزان عفونت و مرگ و میر در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر گفت:" Xianyu.

او برجسته سه روش برای موفقیت در مبارزه با این ویروس: 'درمان آلوده', 'جلوگیری از انتقال" و "تامین امنیت کسانی که آلوده شده است'.

دولت چین با موفقیت کاهش ميزان عفونت با تحمیل دقیق مستند اقدامات در سراسر کشور است. چوب خط حساب کردن از coronavirus عفونت در بنگلادش پیشی گرفتن چین در Jun 13.

این تیم چینی نیز ذکر شده است که بنگلادش پزشکان و سلامت کارگران مشغول به کار بودند بسیار سخت و با وجود اینکه تا حد زیادی تعدادشان کمتر از تعداد آلوده.

توصیه های مستند

این تیم ارسال خواهد شد چهار گزارش به بنگلادش در عرض یک هفته حاوی توصیه های در مورد چگونه بنگلادش می توانید مبارزه با کروناویروس بیشتر موثر است.

این تیم در بازدید از بیمارستان های مختلف و صحبت با بسیاری از مقامات دولتی در طول اقامت خود را.

"آنها خواهد شد و دیدار با وزیر بهداشت در روز دوشنبه قبل از ترک کشور است. توصیه های پس از آن خواهد شد ساخته شده و فرستاده شده به بنگلادش دولت از طریق سفارت" معاون رئیس ماموریت یان گفت.

Samples are stored inside a plastic bag at Government Unani and Ayurvedic Medical College and Hospital in Dhaka’s Mirpur. These will be sent to a government-designated laboratory for testing. Photo: Asif Mahmud Ove

نمونه های ذخیره شده در داخل یک کیسه پلاستیکی در دولت Unani و آیورودا پزشکی دانشگاه و بیمارستان در داکا Mirpur. این خواهد شد به یک دولت-تعیین آزمایشگاهی برای تست. عکس: آصف محمود Ove

او موافقت کرد وقتی پرسید که آیا این توصیه ها می باشد سختگیرانه مستند اقدامات و با اشاره به نمونه هایی از چین در پاسخ.

همچنین میزان عفونت از مناطق مختلف باید نمیفهمد به وزن شانس این ویروس گسترش در کارخانه های مختلف در یک حرکت برای نجات اقتصاد است.

"خبر خوب این است که پنج شرکت های چینی در حال تولید واکسن. بنگلادش خواهد بود در نزدیکی بالای لیست برای دریافت واکسن پس از تولید کامل است" او اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب