Covid-19: نامه 'پیشنهاد' a 'هواکش مجهز به بیمارستان' در داخل بیهار سانتی متر خانه می رود ویروسی

وزیر آزمایش منفی و به طوری که بسیاری از مردم زیاد خود اقامت رسمی است که به کارگردانی خود را دریافت نمونه بررسی

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
وزیر آزمایش منفی و به طوری که بسیاری از مردم زیاد خود اقامت رسمی است که به کارگردانی خود را دریافت نمونه بررسی می شود.

ارتباطی ظاهرا صادر شده توسط یک بیمارستان دولتی در پتنا در مورد ایجاد یک "ونتیلاتور-مجهز به بیمارستان" در داخل اقامتگاه رسمی وزیر ارشد اینجا رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه. ادعا نامه ای به تاریخ جولای 7 و امضا توسط سرپرست از پتنا کالج پزشکی بیمارستان (PMCH) اشاره به "دستورالعمل دریافت بیش از تلفن اضافی از وزیر بهداشت" با توجه به اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19 عفونت است.

در حالی که PMCH سرپرست Vimal کرک نمی تواند رسید برای توضیحات مسئولان ارشد وزیر 1, Anney Marg اقامت ابراز تعجب بیش از ارتباطات است. وقتی پرسیده شد که در مورد این نامه نیز که وظیفه اختصاص یافته به فهرست پزشکان و کارشناسان بیهوشی و پرستاران که اطمینان حاصل شود که "ونتیلاتور-مجهز به بیمارستان" باقی مانده کاربردی round the clock, مقامات, در خواست نامش فاش نشود گفت: متخصصان پزشکی مراجعه کنید VVIP چهارم.

اخبار مرتبط

اما آنها بهت زده به نظر می رسید بیش از آنچه که بیمارستان اقتدار به معنای یک "ونتیلاتور-مجهز به بیمارستان در داخل وزیر ارشد محل اقامت". در مورد توسعه راجیو Ranjan Prasad, سخنگوی JD(U) به رهبری بیهار وزیر Nitish کومار گفت: "ما نمی هر گونه اطلاعات معتبر در مورد این قسمت. این امر در نتیجه نمی شود مناسب به نظر."

اما RJD را Tejashwi Yadav است که رهبر مخالفان دولت در مجلس با یک پیام ویدئویی مدعی است که یک "شوخی" است که در افرادی که چپ "در رحمت خدا" توسط دولت در زمانی که COVID-19 همه گیر به نظر می رسد رسیدن به اوج خود در بیهار.

"وزیر خود را آزمایش و ترتیبات خاص ساخته شده بودند به اطمینان حاصل شود که این گزارش آمده عرض دو ساعت" او گفت:. "پس از این انتقال در حال حاضر به نظر می رسد ضربه زدن در درب از محل اقامت خود او است به سفارش یک دستگاه تهویه در داخل ساختمان و محوطه. مردم او را نمی بخشیدم برای این" ادعا Yadav.

سابق معاون وزیر بود و با استناد به Kumar گرفتن نمونه های جمع آوری شده در روز شنبه پس از اقدام رئیس دولت قانونی شورای کسی که با او تعامل چند روز پیش آزمایش COVID-19 مثبت است. وزیر آزمایش منفی و به طوری که بسیاری از مردم زیاد خود اقامت رسمی است که به کارگردانی خود را دریافت نمونه بررسی می شود. اما خواهرزاده از Kumar که ماندن با او و یک پلیس deputed به عنوان بخشی از تدابیر امنیتی گسترده در محل آزمایش مثبت است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب