Edelweiss گروه کتاب Rs 2,245 cr از دست دادن خالص در صف مقابل COVID تأمین

Edelweiss گروه گزارش Rs 2,245 کرور دست دادن در چهارم مارس به دلیل افزایش چشمگیر برای تأمین COVID-19 ممکن است ا

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

Edelweiss گروه گزارش Rs 2,245 کرور دست دادن در چهارم مارس به دلیل افزایش چشمگیر برای تأمین COVID-19 ممکن است از دست دادن اعتبار در سراسر سه وام و دارایی بازسازی عمودی. متنوع خدمات مالی بازیکن تا به حال گزارش درآمد خالص از Rs 232 کرور روپیه در سال پیش دوره است.

اخبار مرتبط

در طول سه ماهه این گروه ساخته شده اضافی تأمین 900 تومان کرور روپیه نسبت به وام ممکن است ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر در نظر گرفتن مجموع مقررات مربوط به Rs 2,549 فتح کرور. از این پیش COVID اختلال در ایستاده بود 1,200 تومان کرور روپیه و اضافی اختلال به صورت برنامه ریزی شده به فروش پایین آن NBFC دارایی تومان ارزش 500 کرور روپیه ،

این گروه پر درآمد سال سقوط به تومان 9,603 کرور از Rs 11,161 کرور در FY19 در حالی که در سال 2020 درآمد خالص تضعیف به منفی تومان 2,045 کرور روپیه در برابر 995 تومان کرور روپیه سود خالص در FY19. گروه رئیس و مدیر اجرایی Rashesh شاه گفت: توافق هسته ای روز یکشنبه که اعداد قابل مقایسه نیست و این گروه تا به حال در ماه فوریه تصمیم به تغییر استاندارد حسابداری به دلیل تغییرات در گزارش به نهاد عاقلانه به فاکتور در انتظار از دست دادن اعتبار و همچنین شامل اختلال در صف مقابل اتهامات سراسر عمودی به طوری که هیچ شوک و به جای آن از طریق FY21.

"اختلال است و نه پول نقد از دست دادن اما فقط یک بافر برای آماده شدن برای هر منفی احتمال است. در واقع این ما کمک می کند تا صرفه جویی در پول و همچنین به دست آوردن از راه کاهش مالیات outgoes," شاه تاکید کرد. او همچنین گفت: در صف مقابل تأمین کمک کرده است تا آنها را حفظ پول نقد را از مزایای مالیاتی که در FY20 مقدار به 400 تومان کرور.

"ما یک محافظه کار اختلال اتهامات در ماه مارس سه ماهه preponing هر آینده اختلال. بالاتر ارائه شده است یک بار برای آینده اختلالات شاه گفت. Edelweiss شده است پس IL&FS ورشکستگی به طور پیوسته کاهش قرار گرفتن در معرض عمده فروشی اعتباری است که پایین 43 درصد از سطوح اوج شاه گفت: اضافه کردن شرکت اتخاذ یک استراتژی شتاب به علامت پایین و فروش پایین دارایی های شرکت های بزرگ و همه گیر است در مفید آمده است به سرعت همان.

Edelweiss تا اعتباری کسب و کار شرکت های تابعه, آنال, سرمایه, سرمایه گذاری, Edelweiss مالی مسکن و Edelweiss خرده فروشی سرمایه گذاری که ارائه خرده فروشی وام مسکن تشبثات کوچک و متوسط و کسب و کار وام ESOP و حاشیه تامین مالی کشاورزی و روستایی سرمایه گذاری, ساختار collateralised اعتباری و عمده فروشی وام مسکن.

Edelweiss سرمایه وام کتاب بود در Rs 13,388 کرور که مسکن بازو در Rs 4,326 کرور و خرده فروشی بازو در Rs 1,391 کرور از مارس سال 2020 توری خالص درآمد حاصل از بهره Rs 1,191 کرور تومان 188 کرور و 115 تومان کرور روپیه بود.

مربوطه خود را از دست دادن اعتبار بود در Rs 2,335 کرور تومان 41 کرور و 73 تومان کرور روپیه در حالی که درآمد خالص منهای تومان 1,414 کرور تومان 2 کرور و Rs 1 کرور. ناخالص NPAs از این شرکت بودند 3.8 درصد 1.7 درصد و 2.4 درصد است.
و اشاره کرد که گذشته هشت نفر چهارم شده اند به چالش کشیدن برای صنعت خدمات مالی او گفت: این بیماری همه گیر است تنها بیشتر تضعیف شد و در حال حاضر کاهش اقتصاد است.

شاه بیشتر گفت: آنها تصمیم گرفته اند به مدل های نشانه گذاری و فروش پایین خود, شرکت, دارایی, کتاب شتاب به سرمایه مدل نور در خرده فروشی های اعتباری و به منظور بالا بردن سهام در Edelweiss و در ثروت & مدیریت دارایی های کسب و کار.
"این اقدامات را بیشتر تقویت هر دو ما ترازنامه و غالب franchises. به عنوان بهبود اقتصاد بیش از چند محله های کسب و کار ما خوب خواهد بود-آماده به رشد به شدت," او گفت:.

در آوریل و مه, ما تا به حال تا 45 درصد از مشتریان ما در مهلت قانونی اما بازپرداخت است چیتی به 75 درصد در ماه ژوئن که بدان معنی است که تنها 25 دلار وام در مهلت قانونی در حال حاضر. همچنین ما از سر اعطای وام به MSMEs در دولت طرح با ماهانه disbursals لمس 70-80 تومان کرور روپیه در حال حاضر شاه گفت.
"ثروت و دارایی و مدیریت دارایی بازسازی کسب و کار همچنان به خوبی انجام دهد با ثبات و هزینه زیادی پایه درآمد و افزایش مشتری, تعداد," او گفت:, و اضافه کردن کسب و کار بیمه عملکرد بهتری نسبت به این صنعت باقی می ماند یکی از سریع ترین رشد است.

کفایت سرمایه از کلید های اعتباری و شرکت های تابعه Edelweiss NBFC بود در 21 درصد مسکن بازو در 28.6 درصد و خرده فروشی های اعتباری در 29.4 درصد و قوس در بالا 32.5 درصد است. ثروت & مدیریت دارایی و دارایی بازسازی کسب و کار کمک Rs 491 کرور درآمد خالص در قبل از اقلیت علاقه اساس در FY20 در قوی هزینه درآمد از 1,900 تومان کرور شاه گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب