جهانی چشم انداز تیره و تار برای چین tech قهرمانان اروپا به عنوان قدرت بزرگ برخورد

ژانگ Yiming بنیانگذار ByteDance اپراتور کوتاه تصویری برنامه Infinite دارای گچ بری او پکن ستاد با پوستر از جمله

توسط HONARMANDKHABAR در 6 مرداد 1399

ژانگ Yiming بنیانگذار ByteDance اپراتور کوتاه تصویری برنامه Infinite دارای گچ بری او پکن ستاد با پوستر از جمله پوشش سابق, مدیر عامل گوگل اریک اشمیت کتاب "گوگل چگونه کار می کند" و بلند گفت: برای ساخت یک شرکت جهانی است که می تواند به رقابت با ما tech غول.

اما این دو شرکت که بهترین نمونه چین جاه طلبی ما را به چالش tech تسلط در حال حاضر مانع توسط سویه در روابط بین چین و کشورها از جمله ایالات متحده و هند و استرالیا و بریتانیا است.

شرکت های چینی با جهان-ضرب و شتم تکنولوژی -- از جمله هواپیماهای بدون سرنشین-ساز DJI هوش مصنوعی شرکت Megvii, SenseTime و iFlytek نظارت دوربین فروشنده Hikvision و e-commerce کنگلومرا Alibaba Group -- نیز در میان کسانی که از دست دادن دسترسی به بازار.

شرکت های کوچکتر بودن مجبور به دوباره فکر می کنم بیش از حد.

"آنچه ما در حال تجربه در حال حاضر بی سابقه است" گفت: یک چینی موسس راه اندازی شده که عملیات در ایالات متحده و هند اما خواسته نمی شود به عنوان او در حال حاضر با توجه به راه رفتن دور. "من روحیه کارآفرینی شده است مرطوب شده با توجه به تمام این چه رسد به جاه طلبی های جهانی."

این یک تغییر بزرگ حتی از یک سال پیش هنگامی که آمریکا رهبری جنگ تجاری با چین و نگرانی های امنیتی درباره Huawei دارا بودند تاثیر کمی بر روی اکثر چینی با تکنولوژی قهرمانان.

SenseTime و Megvii حمایت ما سرمایه گذاران شد eyeing بزرگ IPOs. ByteDance را Infinite واحد با بهره گیری نامحدود رشد جهانی. Alibaba است بود شعار جهانی چشم انداز آن ابر کسب و کار DJI بود تحکیم سلطه از هواپیماهای بدون سرنشین و کسب و کار.

اما پس از آن آمد جدید تحریمهای آمریکا علیه چین شرکت فنی اکتبر گذشته باعث شد در بخشی سرکوب مسلمان اویغوری جمعیت در استان غربی سین کیانگ.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ratcheted تا ضد چین و بلاغت به عنوان او به دنبال انتخابات و رئیس جمهور چین سخت گرفته است خط. تنش ها نیز افزایش یافته است میان پکن و کشورهای دیگر بیش از امنیتی جدید تصویب قوانین برای هنگ کنگ و مرز زد و خورد با نیروهای منجر به یک دولت هند ممنوعیت 59 برنامه های چینی.

در حال حاضر چین بالا tech بازیکن با داشتن قرارداد لغو محصولات ممنوع و سرمایه گذاری های مسدود شده با محدودیت در افق.

ByteDance می تواند مجبور به فروش Infinite به عنوان واشنگتن معتقد زیر هند در بانینگ فیلم کوتاه برنامه جهانی محصول است که تحلیلگران می گویند این است که ارزش حداقل $20 میلیارد دلار است.

Huawei تنظیم شده است به از دست دادن میلیاردها دلار در سال درآمد حاصل از ممنوعیت آن تجهیزات شبکه و بیشتر کشور می تواند به دنبال ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و دیگران در مسدود کردن این شرکت دنده.

ایالات متحده داخلی بخش مبتنی بر بخش خصوصی برگزار شد DJI ناوگان و متوقف اضافی خرید به دلیل امنیت داده ها خطرات و محدودیت می تواند در اینده نزدیک.

Alibaba است برش کارکنان در آن UC Web تابعه در هند پس از آن محبوب موبایل مرورگر وب ممنوع شد توسط دولت است. DJI قرار داده IPO برنامه بر روی یخ.

این شرکت در حال تماشای تحولات ژئوپولیتیک "با پنجه" گفت: دانیال ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Wedbush اوراق بهادار.

Huawei Alibaba SenseTime و Megvii کاهش یافته است به نظر. ByteDance و Tencent نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چین وزارت امور خارجه گفت: این کار باعث تشویق و هدایت این کشور را "قوی و معتبر شرکت های" سرمایه گذاری در خارج از کشور در یک شیوه ای سازگار و امیدوار است کشورهای دیگر را حفاظت از حقوق مشروع و منافع شرکت های چینی.

"سرمایه گذاری بین المللی است که, مهم, موتور, راننده برای رشد اقتصادی است. به عنوان اقتصاد جهانی فوق العاده ای تحت فشار رو همه احزاب باید اقدامات قوی به طور مشترک بیشتر liberalise و تسهیل تجارت و سرمایه گذاری و ایجاد عادلانه و شفاف و قابل پیش بینی سرمایه گذاری محیط زیست" آن گفت: در یک فکس.

برخی از نقاط روشن

سرمایه گذاران گفت: برخی کمتر حساس بخش هایی مانند بازی هنوز هم باز به بازیکنان.

Tencent Holdings تا به حال برخی از برنامه های خود را در هند ممنوع, اما نه بازی های محبوب مانند PlayerUnknown را Battlegrounds. این شرکت به تازگی راه اندازی یک جدید مستقر در کالیفرنیا استودیو بازی و برنامه های بیشتر عملیات است.

بزرگ بازار داخلی است که تا کنون بزرگترین سود مرکز چین شرکت فنی و برخی از کشورها باقی می ماند مشتاق به پذیرش سرمایه گذاری چین.

"در بازارهای جهانی در حال بزرگ و آسیای جنوب شرقی و اروپا هنوز هم باید به شرکت های چینی گفت:" پکن مبتنی بر اینترنت متمرکز صندوق سرمایه گذار.

اما برخی از راه اندازی در جنوب شرقی آسیا است که قبلا باز به گرفتن پول چینی در حال تبدیل شدن بیشتر و تمایلی گفت: David Chang مدیر عامل مستقر در هنگ کنگ MindWorks سرمایه است.

"برای مثال اگر من را ByteDance من (حقوق صاحبان سهام) capitalisation جدول و سپس ByteDance مسدود می شود و در لیست سیاه آمریکا رویای من از مثال در نزدک محدود است," او گفت:, با اشاره به ما بورس محبوب با تکنولوژی شرکت.

تلاش های شرکت های چینی برای تغییر ذهن خارجی تنظیم کننده تا به حال اثر کمی در صورت عدم تغییر سیاست پکن.

ByteDance می گوید این حلقه حصار Infinite از آن چین عملیات و آب پز دیزنی اجرایی به واحد. که موفق به تخفیف دادن واشنگتن است.

"این در مورد همه شما می توانید انجام دهید" گفت: علامت Natkin مدیر عامل در پکن بر اساس Marbridge مشاوره. "فشار روابط عمومی به عنوان سخت به عنوان شما می توانید استخدام مدیران است که به شما بیشتر از یک خارجی احساس و نگه داشتن انگشت خود عبور که وجود ندارد یکی دیگر از جغرافیای سیاسی flashpoint."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب