کویت نمی خواهید به یک جاست-اکثریت ملت دیگر; می خواهد به بریده بریده جمعیت مهاجر

خارجی ها را به خود اختصاص اکثریت کویت ویروس موارد به عنوان گسترش بیماری در میان کارگران مهاجر زندگی در مسکن به

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399
Kuwait, coronavirus pandemic, Gulf economies, unskilled labor, United Arab Emirates, Kuwaiti workforce, migrants in kuwait,latest news on kuwaitخارجی ها را به خود اختصاص اکثریت کویت ویروس موارد به عنوان گسترش بیماری در میان کارگران مهاجر زندگی در مسکن به سر می برند. (رویترز عکس)

کویت نخست وزیر گفت: این کشور مهاجرت جمعیت باید بیش از نصف به 30% از کل به عنوان coronavirus همه گیر و رکود در قیمت نفت ارسال shudders از طریق خلیج فارس اقتصاد.

خارجی ها حساب برای نزدیک به 3.4 میلیون نفر از کویت به 4.8 میلیون نفر و "ما یک چالش آینده برای جبران این عدم تعادل" شیخ صباح آل Khalid Al-Sabah گفت: بالا سردبیران روزنامه های محلی در روز چهارشنبه با توجه به بیانیه رسمی انجام شده توسط دولت اجرا KUNA.

اخبار مرتبط

نظر نادر عمومی اذعان اجرایی از یکی از کویت ترین مسائل و به دنبال یک تمدید فشار توسط قانونگذاران به منظور کاهش تعداد کارگران در خارج از کشور به خصوص نیروی کار غیر ماهر با اقتصاد تحت فشار است. نمایندگان مجلس پیشنهاد یک سیستم سهمیه بندی را به عنوان به خوبی به عنوان جایگزین تمام مهاجرت کارکنان دولت حدود 100,000 با کویتی.

منتقدان این رویکرد اشاره می کنند که استخر کوچک از شهروندان را جایگزین بسیاری از کارگران خارجی دشوار است, به ویژه در مشاغل کویتی تمایلی به بالا و پایین به طور کلی مصرف. در توییتر برخی از واکنش نشان داد و با تمسخر.

"درصد از کمک کننده داخلی به تنهایی بیش از 50 درصد از کویتی اجازه دهید به تنهایی دیگر از ساکنان گفت: Sajed Al-Abdaly برجسته سیاسی و مقاله نویس. "برخی از اظهارات غیر ممکن است از لحظه ای که آنها ساخته شده است. جناب شما بحث به ذهن ما به طوری که شما می تواند کمک به ما را به این باور در جدیت خود گزاره است."

خلیج فارس اقتصاد خود را قوی تر ثروت نفتی خود را به گسترش جمعیت با کارگران خارجی و ساخت پر جنب و جوش جوامع مصرف کننده. عربستان سعودی در کنار آلمان و جهان است دومین مقصد برای مهاجران در حالی که امارات متحده عربی در سال گذشته میزبانی بیشتر مهاجران از فرانسه یا کانادا, با توجه به سازمان ملل متحد تخمین می زند. در کویت حداقل 650,000 مهاجران عمدتا از فیلیپین و هند و سری لانکا و بنگلادش شاغل هستند به عنوان کارگران خانگی به تنهایی.

برگشت به بهتر کسب درآمد در پایین-مالیات محیط زیست — که بخشی از آن در عودت خانه — اما آسیب پذیر هستند با چند ایمنی شبکه در کشور میزبان خود را و یا مسیر به شهروندی. به عنوان کشورهای خلیج نورد دهها میلیارد دلار از محرک اقدامات در راستای کمک به شرکت ها و بانک ها برای زنده ماندن رکود باعث Covid-19 و نفت ارزان ترین طرح هدفمند صاحبان کسب و کار به جای کارکنان.

کویت یکی از منطقه کوچکترین محرک بسته است. هنوز بالا وام بانک ملی کویت SAK پیش بینی بودجه کشور کسری خواهد به 40 ٪ از تولید ناخالص داخلی در سال مالی آغاز شده است که 1 آوریل بیشتر از خلیج فارس در سال 1991 جنگ و پیامدهای آن. اکثر کشورهای حوزه خلیج فارس در حال انتظار برای اجرای کسری از 15%-25% تولید اقتصادی منجر به ایجاد بدهی رو به کاهش ذخایر و انتخاب های دشوار است.

رای دهندگان موضوع

در حالی که کویت برای سال بوده است به آرامی جایگزین بخش عمومی غیر بومی با اتباع coronavirus شتاب تلاش های خود را. انتخابات مجلس در حال برنامه ریزی برای بعد از این سال و ضد مهاجرین شعارهای جذاب است به برخی از رای دهندگان به ویژه هنگامی که آن نگرانی های سودآور مشاغل دولتی. در پایان 2019 تنها 19 درصد از کویت نیروی کار در بخش خصوصی است.

خارجی ها را به خود اختصاص اکثریت کویت ویروس موارد به عنوان گسترش بیماری در میان کارگران مهاجر زندگی در مسکن به سر می برند. در حالی که کویت برداشته آن 24 ساعت حکومت نظامی در روز یکشنبه در برخی مناطق باقی مانده تحت انزوا در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در نظرات خود را به پیشرو سردبیران برتر بیان که کویت تا به حال برای تنوع بخشیدن به اقتصاد خود را به دور از وابستگی به نفت با کربن فروش حسابداری برای حدود 90 درصد از کل درآمد دولت.

او همچنین گفت: 224 شرکت شده بود با اشاره به دادستان عمومی و بر اساس اطلاعات آنها را شکست قوانین تجارت مجوزهای اقامت KUNA گزارش با اشاره به یک عمل است که به طور غیر قانونی به ارمغان می آورد در خارج از کشور کارگران و نقل و انتقال آنها بین کارفرمایان.

"ما مسئول برای هر کسی که زندگی در این سرزمین و اقامت تجاری خسته است, دولت," او گفت: "به ویژه هنگامی که با وضعیت فعلی."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن