پاک رزومه پروازهای داخلی تا حدی به کشور مستند کاسته

اسلام آباد, مارس 16 پاکستان در روز شنبه از سر گرفته پرواز داخلی عملیات در یک مرحله به مرحله شیوه ای که دولت کا

توسط HONARMANDKHABAR در 27 اردیبهشت 1399

اسلام آباد, مارس 16

پاکستان در روز شنبه از سر گرفته پرواز داخلی عملیات در یک مرحله به مرحله شیوه ای که دولت کاسته سراسر کشور-مستند تحمیل شامل گسترش coronavirus که ادعا کرده است زندگی بیش از 830 نفر در کشور است.

از سرگیری پرواز داخلی خدمات تحت سخت محدودیت از پنج فرودگاه در پنج شنبه آمد و به عنوان دولت پاکستان هفته گذشته گفت که این امر آغاز یک مرحله به مرحله لغو این مستند با توجه به اثر آن بر اقتصاد و نیروی کار ژئو نیوز گزارش داد.

"اولین هواپیمایی بین المللی پاکستان (PIA) پرواز حامل 84 مسافر رفتگان از کراچی به لاهور در 1 ساعت همراه با پرواز به لاهور و اسلام آباد از طریق شرکت های هواپیمایی خصوصی" این گزارش گفت:.

یک سخنگوی دولت پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری (PCCA) گفت: پروازهای داخلی خواهد بود که توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) و یک شرکت خصوصی در حال حاضر.

ممنوعیت پرواز بین المللی عملیات در ضمن تمدید شده است تا مه 31.

PCCA در یک سری از توییت در روز جمعه گفت: این امر می تواند نگه داشتن یک مانیتور نزدیک از مسافران قبل از آنها در هیئت مدیره پرواز به اطمینان حاصل شود هیچ افزایش بیشتر در COVID-19 موارد است.

"با در نظر گرفتن این مشکلات مسافران در رفت و آمد بین شهر های مهم پاکستان, پاکستان خشنود شده است اجازه می دهد تا محدود پرواز داخلی بهره برداری از 5 فرودگاه های بزرگ یعنی اسلام آباد کراچی لاهور پیشاور و کویته با اثر از 16 مه سال 2020" پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در یک صدای جیر جیر.

این PCCA گفت که آن را به مجموعه ای بسیار دقیق دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (SOP) حصول اطمینان از ضد عفونی sanitising اجتماعی فاصله و ایمنی برای خطوط هوایی خدمه و مسافران است.

"این مشخص شده است که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای مسافران داخلی و اجاره عملیات پرواز نیاز به ضد عفونی هواپیما قبل از, شبانه روزی حداقل یک صندلی خالی بین مسافران پوشیدن اجباری از ماسک و استفاده از دست sanitiser," PCCA گفت: در بیشتر صدای جیر جیر.

عنوان هنجارهای هیچ مواد غذایی و نوشیدنی ها اجازه خواهد داشت در طول پرواز داخلی.

شرکت های هواپیمایی ملزم به حفظ اضطراری تجهیزات حفاظت فردی در هر هواپیما برای مقابله با هر گونه بهداشت و درمان اضطراری در طول پرواز.

"هر مسافری مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن سلامت فرم اظهارنامه قبل از سوار شدن به هواپیما که شامل شناسایی مسافر سفر کوتاه از تاریخچه طی دو هفته سلامت فعلی دولت و تعهد و با رعایت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد" این PCCA گفت: در مجموعه ای از توییت.

حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان زودتر گفت که اجتماعی فاصله دنبال خواهد شد بر اساس در دسترس صندلی و پرواز تنها اجازه داده می شود برای پر کردن 50 درصد از ظرفیت کامل این گزارش گفت:.

پاکستان در روز شنبه گفت: این گزارش 1,581 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع عفونت در کشور به 38,799 با 834 مرگ و میر. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب