مسابقه به پایین ؟ LIC مسکن کاهش وام مسکن نرخ بهره به 6.9% – بررسی آنچه SBI HDFC در حال ارائه

وام مسکن نرخ بهره: در حال حاضر نرخ وام بانکی از LIC مالی مسکن برای خرده فروشی وام مسکن است 14.70 درصد است.خانه

توسط HONARMANDKHABAR در 2 مرداد 1399
 LIC Housing Finance home loan interest rate, salaried, self-employed, sbi home loan, hdfc home loanوام مسکن نرخ بهره: در حال حاضر نرخ وام بانکی از LIC مالی مسکن برای خرده فروشی وام مسکن است 14.70 درصد است.

خانه وام جنگ به نظر می رسد که آغاز شده است. مسابقه برای ارائه به زیر 7 درصد وام خانه به نظر می رسد به شدت در این ماه آمده است. پس از چند بانک پیشرو کاهش وام مسکن نرخ بهره کمتر از 7 درصد به LIC مسکن سرمایه گذاری پیشرو در مسکن سرمایه گذاری شرکت اعلام کرده است یک برش در آن نرخ بهره به زیر 7 درصد است.

در حالی که SBI وام خانه و HDFC صفحه اصلی وام در دسترس هستند از 6.95 درصد از LIC مالی مسکن اعلام کرده است که نرخ بهره در وام مسکن خود را در دسترس خواهد بود از 6.90 درصد به بعد. اتفاقا اتحادیه بانک مرکزی هند و بانک مرکزی هند نیز ارائه وام مسکن با نرخ بهره شروع به زیر 7 درصد است.

اخبار مرتبط

وام مسکن نرخ بهره LIC مالی مسکن در مبلغ وام تا 50 تومان lakh است 6.9 درصد به بعد. برای مبلغ وام بین 50 تومان lakh و Rs 1 کرور از آن است که 7 درصد به بعد در حالی که برای مبلغ وام بین 50 تومان lakh و Rs 3 کرور و برای Rs 3 کرور روپیه به تومان 15 کرور آن است که 7.1 درصد و 7.2 درصد به بعد.

در حال حاضر نرخ وام بانکی (PLR) از LIC مالی مسکن برای خرده فروشی وام مسکن است 14.70 درصد است. تنها بانک ها موظف به ارائه وام بر اساس یک خارجی معیار رای دادن (EBR) و یا وام های مربوط به MCLR. پس از 1 اکتبر 2019 بانک تنها می تواند به من قرض بدهید در EBR. LIC مالی مسکن عنوان یک مسکن امور مالی شرکت خود را نخست نرخ وام بر اساس آن وام مانند وام خانه ارائه می شوند.

وام به مقدار ارزش

در مورد LIC مسکن, سرمایه گذاری, وام به ارزش اموال در مورد خرید – 90% ارزش ملک تا به یک وام از Rs.30 لاخ 80 درصد برای وام های بیش از Rs. 30 لاخ و به Rs.75 lakhs و 75 درصد برای وام های بالاتر از Rs.75 لاخ. این مدت حداکثر برای یک حقوق بگیر می تواند 30 سال در حالی که برای خود اشتغالی از آن است که 20 سال است.

وام است که تحت شناور نرخ بهره نرخ بهره در حال حاضر در بررسی هر سه ماه ( مارس, آوریل, ماه جولای و اکتبر ) بر اساس شرایط حاکم بر بازار. تجدید نظر شناور نرخ بهره می تواند موجب کاهش و یا باقی می ماند همان. همانطور که در وب سایت شرکت نرخ بهره خواهد شد به بررسی هر 6 ماه (ماه جولای) برای مشتریان قدیمی به عنوان در موافقت نامه وام.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن