Regent, شاهد, شد, شریک زندگی در یک هتل در داکا Uttara. او سپس برداشت ' آن

شاهد نام مستعار شاهد کریم را متوقف نمی وجود دارد. او در ادامه به شکایت انور برای نقض قرارداد از نظر زمانی که ص

توسط HONARMANDKHABAR در 31 تیر 1399

شاهد نام مستعار شاهد کریم را متوقف نمی وجود دارد. او در ادامه به شکایت انور برای نقض قرارداد از نظر زمانی که صاحب اصلی این هتل خواستار غرامت از اتهام موکل.

انور می تواند وارد این هتل تنها پس از اخیر RAB حملات السلطنه بیمارستان بیش از یک جعلی COVID-19 آزمون اومدی. اما پس از آن شاهد گرفته بود دور کالا به ارزش حداقل Tk 4.2 میلیون نفر است.

صاحب هتل آغاز شده و یک مورد در برابر شاهد و 21 نفر دیگر در Uttara شرق ایستگاه پلیس در Jul 13 و دو روز قبل از نایب السلطنه رئیس دستگیری وی از سوی مامورین تقلب و سرقت است.

انور در حال حاضر آغاز یک مورد دیگر شارژ شاهد با تلاش به Tk 85 میلیون وام بانکی با جعل اسناد و مدارک از هتل.

"این قرارداد بخشی از استراتژی خود را به کنترل از هتل من. شاهد همیشه گفته دیگران که او متعلق به هتل" انور گفت: bdnews24.com.

Uttara شرق رئیس پلیس Noor-e-علم bdnews24.com آنها منتظر بودند اجازه دادگاه به کوره شاهد در بازداشت به مدت 10 روز در این مورد آغاز شده توسط Anwar.

قانون مجریان اطلاعات در مورد حداقل 56 مواردی بود که در برابر شاهد در نقاط مختلف بنگلادش به اتهام تقلب در اوایل.

RAB سخنگوی Ashik بالله گفت: bdnews24.com در روز سه شنبه که آنها دریافت کرده بود 150 شکایت علیه شاهد پس از باز کردن یک خط دعوت اطلاعات در مورد اتهام موکل.

انور گفت: راه اندازی Milina در سال 2011 پس از ساخت یک ساختمان هشت طبقه در جاده No. 9 در بخش-6 در Uttara.

مردی به نام Kazi Saiful باری که شناسایی خود را به عنوان یک عموی شاهد با او تماس زمانی که او به دنبال یک شریک برای گسترش کسب و کار هتل خود را.

در Saiful را درخواست ملاقات انور شاهد در رجنت ستاد در Nov 21 سال گذشته و امضا مشارکت معامله با عجله همان روز.

"آنها به من رویای بزرگ قبل از امضای قرارداد گفت که شاهد نزدیک به دفتر نخست وزیر و درگیر در کسب و کار های مختلف که ما خواهد شد بسیاری از مشتریان خارجی است. اما پس از شتابزده قرارداد آنها و مردان خود را در زمان کنترل از هتل" انور گفت.

تحت قرارداد شاهد قرار بود به پرداخت انور Tk 700,000 ماهانه. هنگامی که انور خواسته شاهد برای پول السلطنه رئیس شروع dillydallying در پرداخت.

"او بعد از ثبت یک مورد در برابر من کردم و حکم بازداشت برای من همان روز. او همچنین سفارش نفع خود را به طوری که من می تواند به شکستن قرارداد و یا تقاضای پول" hotelier گفت.

شاهد مورد استفاده قرار گیرد برای سازماندهی احزاب در هتل هر جمعه و دعوت از افراد با نفوذ از جمله سیاستمداران و روزنامه نگاران انور گفت.

Milina بود در دولت لیست هتل ها برای پزشکان و کارکنان بهداشت درمان COVID-19 بيمار.

اتهامات انور آورده در برابر شاهد و دیگران در این مورد عبارتند از: امتناع از پرداخت Tk 6 میلیون نفر تحت قرارداد به عنوان پرداخت ماهانه قبوض آب و برق از Tk 900,000 و تقلب در مشارکت.

شاهد مردان در زمان دور 22 تخت, 10 ایمنی قالبهای 22 یخچال, 29 مجموعه های تلویزیونی, 13 دستگاه های تهویه مطبوع, 13, کامپیوتر نه سیلندر گاز هفت مجموعه از مبل و بسیاری از چیزهای دیگر از این هتل با توجه به مورد پرونده.

انور گفت که او در بر داشت جعلی اسناد مالکیت که در آن عکس بودند نابود و لگدمال و عکس های شاهد استفاده شد.

"او ساخته شده فایل ها را به امن وام بانکی. او سعی کرد آن را به نگاه مانند من را وام. من شروع یک مورد دیگر بیش از ماده" صاحب هتل گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب