NTPC امتیاز: حفظ 'بهتر' در رشد قوی دید

NTPC پایان سال قوی و توجه داشته باشید با عملکرد عملیاتی جلسه ظرفیت آن علاوه بر این هدف و کاهش تحت-بهبود.NTPC گ

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
NTPC finished the year on a strong note, with a strong operational performance, meeting its capacity addition target and reducing under-recoveries. NTPC پایان سال قوی و توجه داشته باشید با عملکرد عملیاتی جلسه ظرفیت آن علاوه بر این هدف و کاهش تحت-بهبود.

NTPC گزارش منطقی نتایج مثبت با تنظیم پت رشد 15% در FY20. گزارش نتایج تاثیر مالیات بر حل و فصل طرح شد. هزینه های ثابت تحت-بازیابی کاهش می یابد فقط 250 تومان کرور روپیه در مقابل 800 تومان کرور روپیه در FY19. NTPC حال افزایش ظرفیت تجاری از 3970 مگاوات std اساس 5290 مگاوات بر اساس گروه و 8260 مگاوات از جمله کسب Neepco و THDC. اهداف FY21 و FY22 قوی در 5,950 و 5670 مگاوات است. در حالی که تخفیف خطر است متبلور برجسته رز به `15,000 کرور به عنوان متحده هنوز به استفاده از 90,000 تومان کرور روپیه discom طرح. حفظ 'بهتر' در ارزیابی تقریبا در سابق رشد (0.7 x FY21E P/ B) در حالی که رشد قوی دید RoE چشم انداز مثبت و بازده پایین تر است که می تواند درایو rerating. ما ارزش این شرکت در 1 × FY21E P/B.

NTPC پایان سال قوی و توجه داشته باشید با عملکرد عملیاتی جلسه ظرفیت آن علاوه بر این هدف و کاهش تحت-بهبود. نتایج Q4 بودند نهفته بالاتر یک بار هزینه مالیات بر حل و فصل برجسته ادعا می کند. بر اساس std عاج پت و فرعی سود NTPC گزارش تلفیقی EPS تومان 14.11. سود سهام قطع شد و با پرداخت کل Rs 3.15 مقابل Rs 5 در FY19 احتمالا رانده شده توسط جریان نقدی محدودیت از تاخیر discom پرداخت. ما انتظار داریم این مقیاس تا دوباره از سال آینده به تومان 5.7/Rs 7.5 بود. ترازنامه تبدیل به کارآمد تر با کاهش CWIP به تومان 73,100 کرور از Rs 90,800 کرور در FY19 پایان.

اخبار مرتبط

NTPC مشتاق است که در پوسته پوسته شدن ظرفیت انرژی های تجدید پذیر و علاوه بر آغاز ورود به JVs با دولت goverments. صاحب آن فقط 920 مگاوات از ظرفیت تجدید پذیر به عنوان در حال حاضر. به نظر می رسید کمتر مشتاق سفارش افزایشی نیروگاه های حرارتی با لارا و سینگرولی سفارش قطعا معوق به FY22 و فراتر از آن و تنها Thalcher سفارش خواهد بود به دنبال در FY21E. این است که به وضوح منفی برای BHEL.

تنظیم سهام بالا رفته توسط 7,800 تومان کرور روپیه در طول سال است. در گروه سطح 7GW از ظرفیت اضافه شده است رانده شده توسط کسب THDC و Neepco. NTPC در حال حاضر پرداخت برای خرید از THDC و Neepco از طریق بدهی و از این رو تثبیت بدهی افزایش یافته است توسط Rs 28,100 کرور روپیه در سال. اجرای discom طرح اعلام کرد در اوایل باید کمک به عادی سازی دندانه و مطالبات سطوح.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب