به سادگی تازه: شروع به بالا رشد می کند یک خط کامل از گیاهان دارویی اعمال نفوذ AI

Sachin Darbarwar بنیانگذار و مدیر عامل شرکت به سادگی تازه هندشیوه های کشاورزی در حال حاضر در حال حرکت به سمت ت

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
Sachin Darbarwar, founder and CEO, Simply Fresh IndiaSachin Darbarwar بنیانگذار و مدیر عامل شرکت به سادگی تازه هند

شیوه های کشاورزی در حال حاضر در حال حرکت به سمت تصویب nextgen فن آوری های مانند هوش مصنوعی (AI) و تجزیه و تحلیل داده های. کشاورزان انتظار می رود بهره وری بهتر با استفاده از هوش مصنوعی برای محصول پروفایل تجزیه و تحلیل دانه برای جوانه زنی بهتر, اندازه گیری مواد مغذی نیاز گیاهان مختلف در میان دیگران برای کشاورزی دقیق.

"هوش مصنوعی نقش مهمی را در آینده کشاورزی است. کشاورزی نیاز به انطباق برای تکنولوژی مدرن است. با افزایش تقاضا برای, تازه, امن و قابل ردیابی تولید را به تولید کنندگان کمک به درک بهتر تجزیه و تحلیل داده ها می گوید:" Sachin Darbarwar بنیانگذار و مدیر عامل شرکت به سادگی تازه هند است.

اخبار مرتبط

به سادگی تازه هند یک agritech راه اندازی و تاسیس شده توسط Sachin Darbarwar و Sweta Darbarwar (که همچنین افسر ارشد بازاریابی این شرکت) با استفاده از تکنولوژی هیدروپونیک در کشاورزی بر اساس استانداردهای اروپایی با استفاده از کشاورزی دقیق تکنیک های. آن را با استفاده از هوش مصنوعی فناوری در کشاورزی, برای رشد, تغذیه چیدن و پردازش. Darbarwar که بیش از 18 سال تجربه با ویژگی های نمونه کارها در حال توسعه و نوآوری به اشتراک گذاری تجارت, سیستم عامل, امنیت و آنتی ویروس, نرم افزار و agritech-اتوماسیون نظرات: "هوش مصنوعی کمک خواهد کرد که در مراحل مختلف رشد با نظارت مناسب شرایط آب و هوایی و تغذیه مورد نیاز گیاهان برآورد کامل زمان برداشت از هر محصول و در نتیجه پیش بینی مجموع عملکرد دقیق تر و از این رو جلسه تقاضا است."

به سادگی تازه هند تولید یک خط کامل از گیاهان دارویی و محصولات تازه در طول سال در حیدرآباد. آن adhers به صنعت پیشرو در ایمنی مواد غذایی و استانداردهای کیفیت. مزرعه دیجیتالی کنترل شده توسط هوش مصنوعی-پلت فرم به نام "مزرعه در یک جعبه" (FiAB) که تعیین و تشخیص آب و هوا شرایط و الزامات مورد نیاز برای گیاهان و تغییر محیط زیست را با توجه به نیازهای خود را.

راه اندازی کشاورزی با استفاده از فن آوری های مبتنی بر هوش مصنوعی, مهندسی آب و هوایی و هیدروپونیک. باران برداشت آب ذخیره شده در دریاچه در مزرعه و ظرفیت آن کافی آبیاری ابزار برای تا شش ماه. گلخانه آیا استفاده از مبرد و دستگاه های تهویه مطبوع و یا شیمیایی مبتنی بر سیستم های خنک کننده اما کار با ساده آبی خنک کننده تکنولوژی است که باعث ایجاد یک محیط است که کولر در داخل. بالا سقف به طور کامل جمع شدن سازه های اکریلیک اشعه ماوراء سپر و هوایی تنظیم آب و هوا در داخل.

"این همه ممکن است با توجه به ادامه عمل ذاتی R&D" توضیح می دهد که Darbarwar که سه سال را صرف یادگیری این روند در استرالیا و بعد از آن توسعه روش. "از انتخاب بهترین بذر تحت گوگل حسابرسی به برداشت با استفاده از هوش مصنوعی به کمک فن آوری و تجزیه و تحلیل ما معتقدیم در تولید بهترین و امن کیفیت مواد غذایی در محدوده مقرون به صرفه" او می گوید.

به مطمئن شوید که مشتریان خود اعتماد به نفس را در خود تولید هر بسته دارای یک کد QR. هنگامی که اسکن این کد به نمایش گذاشتن تمام تاریخ از این محصول از جمله زمانی که بذر کاشته شد که برداشت از آن که چگونه بسیاری از روز آن را در سیستم و.... آن good manufacturing practices (GMP) استخدام اعتماد و شفافیت در مصرف کنندگان با این منحصر به فرد کد QR چاپ شده بر روی هر بسته بندی محصول است. بیشتر شرکت منابع با بالاترین کیفیت non-GMO دانه از سراسر جهان است.

در سال 2018 به سادگی تازه مطرح شده در حدود 30 میلیون دلار از طریق خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران و گسترش آن در کشاورزی با 150 هکتار تسهیلات در Arjunpatla, بنسودا. بر اساس استانداردهای اروپایی با استفاده از کشاورزی دقیق تکنیک های مزرعه با استفاده از هوش مصنوعی فناوری در کشاورزی, برای رشد, تغذیه چیدن و پردازش.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن